مشکلات مربوط به زبان عربی بازی Hitman 3 به زودی رفع خواهد شد

۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۶

تنها چند روز از انتشار بازی Hitman 3 بر روی پلتفرم‌های مختلف می‌گذرد. حال ظاهرا تیم سازنده‌ی این بازی جذاب مشغول رفع برخی از مشکلات هستند و برای بازی‌بازان خبرهای خوبی دارند.

Hitman 3 عنوانی جذاب در سبک اکشن بوده که چندی پیش به دست طرفداران رسید و تا این جا رضایت بسیاری از آن‌ها را جلب کرده است. به نقل از بازی‌بازان، آن‌ها در این عنوان آزادی عمل فراوانی دارند و از دیگر نکات مثبت آن باید به کیفیت بالا و مناطق گوناگون اشاره داشت. گفتنی است که استودیوی آی‌او اینتراکتیو (IO Interactive) به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار آن را به عهده داشته است. این نسخه به بزرگ‌ترین عرضه‌ی دیجیتالی تاریخ این سری نیز تبدیل شده است که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید.

همان‌طور که اطلاع دارید، دبی یکی از مناطق بازی Hitman 3 است که بازی‌بازان در آن باید به گشت و گذار پرداخته و ماموریت‌هایی را انجام دهند. ظاهرا برخی متون عربی موجود در دنیای این بازی به صورت برعکس نوشته شده است و هواداران این قضیه را به سازندگان گزارش داده‌اند. همین باعث شده است تا تیم سازنده ساخت و انتشار یک به‌روزرسانی را در دستور کار قرار دهد تا علاوه بر رفع این مشکل، سایر ایرادات نیز برطرف شوند. حال باید منتظر بود و دید که این اتفاق دقیقا چه زمانی رخ خواهد داد.

بازی Hitman 3 در حال حاضر بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و سروس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این اثر، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

7
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید