نسخه‌ی کامل بازی Chernobylite تاخیر خورد

3 بهمن 1399 - 22:53

نسخه‌ی کامل Chernobylite، بازی جدید وحشت و بقای استودیوی فارم ۵۱ (Farm 51) که هم‌اکنون در حالت دسترسی زودهنگام قرار دارد، کمی دیرتر از زمان اعلام شده منتشر خواهد شد. این بازی که ابتدا برای عرضه در سه ماهه‌ی اول سال ۲۰۲۱ در نظر گرفته شده بود، حالا در سه ماهه‌ی دوم سال جاری در دسترس قرار خواهد گرفت. توسعه دهندگان قول داده‌اند که این تاخیر منجر به افزایش کیفیت صداگذاری و همچنین اضافه شدن محتویات بیشتر خواهد شد.

استودیوی فارم ۵۱ در جدیدترین پست خود اعلام کرد که تیم توسعه دهنده تصمیم گرفته است تا تمرکز بیش‌تری را بر روی نسخه‌ی کامل Chernobylite قرار دهد. ترجمه‌ی بازی به زبان‌های بیش‌تر به عنوان مهم‌ترین دلیل برای تاخیر انتشار نسخه‌ی کامل بازی عنوان شده است. به لطف همکاری با شرکت آل‌ این گیمز ()، ناشر Chernobylite، داستان و رابط کاربری بازی به زبان‌های ایتالیایی، چینی، ژاپنی و پرتغالی نیز ترجمه خواهند شد. علاوه بر این، متن مربوط به تمام زبان‌های اولیه‌ی بازی از اول بازنویسی و ویرایش شده است.

از طرف دیگر، روند صداگذاری Chernobylite به زبان‌های روسی و انگلیسی نیز دوباره در یک استودیوی حرفه‌ای با یک تیم صداگذار حرفه‌ای انجام خواهد شد. اگرچه ترجمه‌ی بازی به زبان‌های متعدد سبب می‌شود تا افراد بیش‌تری بتوانند Chernobylite را به آسانی تجربه کنند، اما متاسفانه با توجه به مقیاس بزرگ این عنوان، روند اضافه کردن و بررسی ترجمه‌های جدید نیاز به زمان زیادی دارد. به همین خاطر، فارم ۵۱ نمی‌تواند Chernobylite در سه ماهه‌ی اول سال پولیش کرده و منتشر کند.

البته از آن جایی که بخش زیادی از تیم توسعه دهنده در روند ترجمه‌ی Chernobylite نقشی ندارد، فارم ۵۱ تصمیم گرفته است تا از این زمان برای تولید محتویات و عناصر جدید گیم‌پلی استفاده کند؛ محتویاتی که ابتدا قرار بود تا به عنوان بسته الحاقی عرضه شوند. توسعه دهندگان اعلام کرده‌اند که خریداران نسخه‌ی دسترسی زودهنگام Chernobylite و کسانی که در کیک‌استارتر از این عنوان حمایت کردند، محتویات جدید را به صورت کاملاً رایگان دریافت خواهند کرد.

در نهایت، فارم ۵۱ توضیح داد که ساخت نسخه‌ی کنسولی Chernobylite در ماه‌های آینده به پایان خواهد رسید. به نظر می‌رسد که چند ماه پس از عرضه‌ی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی، شاهد عرضه‌ی این عنوان برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم مایکروسافت و سونی خواهیم بود.

PlayStation Studios PS5meysamb
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید