دموی بعدی Resident Evil Village دارای گیم‌پلی غنی‌تری خواهد بود

3 بهمن 1399 - 21:55
Resident Evil Village

به لطف رویداد شب گذشته‌ی Resident Evil Village، اطلاعات جدیدی از این عنوان و دیگر برنامه‌های کپکام (Capcom) برای سالگرد ۲۵ سالگی Resident Evil منتشر شد. همچنین این ناشر ژاپنی تصمیم گرفت تا یک دموی انحصاری با نام Maiden را برای کنسول پلی‌استیشن ۵ در دسترس قرار دهد. با این حال، توسعه دهندگان تایید کردند که آن‌ها یک دموی دیگر را نیز برای Resident Evil Village منتشر خواهند کرد. حال به نظر می‌رسد که این دمو قرار است تجربه‌ی گیم‌پلی بهتری را به بازی‌بازان ارائه دهد.

دموی Maiden که‌ هم‌اکنون در اختیاز بازی‌بازان پلی‌استیشن ۵ قرار دارد، به عنوان یک «دموی بصری» معرفی شده است. همان‌‌طور که احتمالاً می‌دانید، شخصیت اصلی این دمو Ethan Winters نیست و گیم‌پلی آن نیز شامل مبارزه نمی‌شود. با این حال، ظاهراً قلعه‌ای که این شخصیت می‌خواهد از آن خارج شود، یکی از مکان‌های مهم در بازی Resident Evil Village خواهد بود.

حال اگر می‌خواهید قبل از عرضه‌ی Resident Evil Village با گیم‌پلی آن بیش‌تر آشنا شوید، دموی بعدی بازی قرار است در بهار برای تمام پلتفرم‌های مقصد منتشر شود. حساب رسمی کپکام اخیراً در یک توییت اعلام کرده است که دموی دوم دارای تجربه‌ی گیم‌پلی غنی‌تری خواهد بود. همان‌طور که گفته شد، Maiden بیش‌تر با هدف نمایش جلوه‌های بصری Resident Evil Village عرضه شده است.

از طرف تیم توسعه دهنده: «ما دموی Maiden را به عنوان یک سورپرایز برای بازی‌بازان پلی‌استیشن ۵ ساختیم تا نشان دهیم که تا چه حد می‌توانیم از قدرت سخت افزار پلی‌استیشن ۵ استفاده کنیم. به همین خاطر عبارت «دموی بصری» را به نام آن اضافه کرده‌ایم. اگر به دنبال یک دموی گیم‌پلی غنی‌تر هستید، لطفاً منتظر اخبار جدید باشید!»

بازی Resident Evil Village در تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۷ مه ۲۰۲۱ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

#ONLY_PS5Y.RPlayStation Studios PS5prsM.MTmeysamba low spec gamerKaneko
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید