دموی Maiden بازی Resident Evil Village بر روی پلی‌استیشن ۵ با کیفیت ۴K و ۶۰ فریم اجرا شده است

3 بهمن 1399 - 20:34

اخیرا یک دموی نمایشی تحت عنوان Maiden از بازی مورد انتظار و ترسناک Resident Evil Village منتشر شد. بدون شک این نمایش را نمی‌توان نسخه‌ی نهایی این بازی به شمار آورد، اما با تحلیل و بررسی آن می‌توان به نتایج جالبی در مورد کیفیت اجرایی و قدرت کنسول پلی‌استیشن ۵ پی برد.

به تازگی کانال تحلیلی ElAnalistaDeBits بر روی شبکه‌ی یوتیوب (YouTube) ویدئویی را از دموی نمایشی Maiden بازی Resident Evil Village به نمایش گذاشته است و ادعا دارد که با کیفیت ۴K واقعی و نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ اجرا می‌شود. این تحلیلگر به مقایسه‌ی نرخ فریم این دمو با کیفیت ۴K واقعی در بخش‌های مختلف دمو می‌پردازد و در آن می‌توان شاهد پایداری کیفیت بازی از نظر فنی و گرافیکی بود. با این حال در برخی مواقع و هنگام حمله‌ی دشمنان می‌توان شاهد افت محسوس تا نرخ ۵۰ فریم بر ثانیه بود. همچنین کیفیت بافت‌ها و نورپردازی این دمو به مانند آخرین تریلر نمایش داده شده از بازی Resident Evil Village نبود و به نظر می‌رسد بازی نهایی از نظر بصری و کیفیت بافت از این دمو بسیار بهتر و چشم‌نوازتر باشد.

بازی ترسناک Resident Evil Village قرار است در تاریخ ۱۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ (۷ می ۲۰۲۱ میلادی) بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس به همراه پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد. همچنین حالت چندنفره‌ی Resident Evil Re:Verse به همراه بازی اصلی بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. لازم به ذکر است که این حالت چندنفره از طریق قابلیت Backward بر روی کنسول‌های نسل نهمی نیز قابل بازی خواهد بود. در پایان شما می‌توانید ویدئوی تحلیل فنی دموی Maiden بازی Resident Evil Village بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ را در زیر مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

-amirhosein-Y.RAli Hassan nejadGoryGhostSAMAN Ghost of Sparta❾❻︵✎﹏ȏṃıԀA²S²pideyprsmeysambtechfarsShinjiMikami
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید