بازی‌های رایگان Xbox Live Gold در ماه فوریه مشخص شدند

3 بهمن 1399 - 18:29
Xbox Live Gold

شرکت مایکروسافت ۵ عنوان رایگان سرویس Xbox Live Gold را برای فوریه ۲۰۲۱ اعلام کرد. این بازی‌ها برای اعضای Xbox Live Gold  و مشترکین Xbox Game Pass Ultimate به صورت رایگان در دسترس هستند.

طبق اطلاعات منتشر شده، بازی‌های Gears 5، Indiana Jones and the Emperor’s Tomb، Dandara: Trials of Fear Edition، Resident Evil HD Remaster و Lost Planet 2 در ماه فوریه ۲۰۲۱ به صورت رایگان در سرویس Xbox Live Gold در دسترس خواهند بود. بازی‌های Gears 5 و Resident Evil HD Remaster از ابتدا تا انتهای ماه فوریه، بازی Indiana Jones and the Emperor’s Tomb از اول تا ۱۵ فوریه، بازی Lost Planet 2 از ۱۶ الی ۲۸ فوریه و بازی Dandara: Trials of Fear Edition از ۱۶ فوریه الی ۱۵ مارس در این سرویس رایگان هستند.

همچنین طبق گزارش جدید منتشر شده، شرکت مایکروسافت به دنبال افزایش قیمت اشتراک سرویس Xbox Live Gold است. بر این اساس، به زودی شاهد افزایش قیمت اشتراک یک ماهه‌ی این سرویس به ۱۱ دلار خواهیم بود.

قیمت‌گذاری اشتراک دوازده ماهه و شش ماهه نیز در حال افزایش است، اما این افزایش بر مشترکان موجود تأثیر نمی‌گذارد. اشتراک سه‌ماهه با ۳۰ دلار و شش ماهه با ۶۰ دلار قیمت‌گذاری خواهد شد. مایکروسافت همچنین به اعضای Xbox Live Gold اجازه می‌دهد تا زمان طلایی باقی مانده خود را به Xbox Game Pass Ultimate (حداکثر ۳۶ ماه) تبدیل کنند. تبدیل به این معنی است که اگر ۱۱ ماه از حساب Xbox Live Gold شما باقی مانده باشد، می‌توانید بدون هزینه‌ی اضافی به Xbox Game Pass Ultimate ارتقا دهید و آن را به ۱۱ ماه Ultimate تبدیل کنید.

محمد کرامت‌ فرmeysambP.GNinja Theory
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید