شخصیت Sora به کمک مادسازان به Super Smash Bros. Ultimate اضافه شد

3 بهمن 1399 - 19:32

اخیرا یک کاربر خلاق یوتیوب (YouTube) در کانال شخصی خود ویدئویی را با مخاطبان به اشتراک گذاشته است که در آن با استفاده از یک ماد جالب می‌توان شخصیت Sora از سری Kingdom Hearts را به فهرست مبارزان بازی Super Smash Bros. Ultimate اضافه نمود.

سری مبارزه‌ای .Super Smash Bros یکی از محبوب‌ترین بازی‌های شرکت نینتندو به شمار می‌آید که همواره طرفداران زیادی به تجربه‌ی آن می‌پردازند. این سری از زمان کنسول نینتندو ۶۴ تولید شده و از آن زمان تاکنون بر روی تمامی کنسول‌های شرکت نینتندو در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است. بدون شک خاص‌ترین ویژگی این مجموعه را می‌توان فهرست منحصر به فرد و طولانی مبارزانی دانست که بسیاری از شخصیت‌های محبوب و دوست‌داشتنی شرکت نینتندو و یا جنگجویانی از آثار دیگر را در خود جای داده است.

با گذشت سال‌ها و افزایش مبارزان درون فهرست این مجموعه، کم‌کم پای شخصیت‌های جدید و مهمان نیز به مجموعه‌ی .Super Smash Bros باز شد؛ به طور مثال Snake از سری Metal Gear Solid و Sonic از عنوان Sonic the Hedgehog نخستین شخصیت‌های مهمان این مجموعه بودند که برای نخستین بار بر روی کنسول Wii وارد بازی Super Smash Bros. Brawl شدند.

علاوه بر موارد ذکر شده، بیشتر بسته‌های الحاقی بازی Super Smash Bros. Ultimate را نیز شخصیت‌های مهمانی به مانند Joker از بازی Persona 5 و Sephiroth از سری Final Fantasy تشکیل می‌دهند. در کنار این موارد، بسیاری از طرفداران مجموعه‌ی Super Smash Bros. شخصیت‌های محبوبی را در نظر گرفته و تمایل به اضافه شدن آن‌ها به فهرست مبارزان Super Smash Bros. Ultimate دارند. یکی از این موارد را می‌توان شخصیت Sora از سری Kingdom Hearts دانست. با این که هواداران این شخصیت هنوز می‌توانند به اضافه شدن وی امیدوار باشند اما اکنون یک مادساز خلاق تحت عنوان Mastaklo توانسته است از طریق یک ماد جالب، شخصیت Sora را به بازی Super Smash Bros. Ultimate بیفزاید.

طراحی شکل ظاهری شخصیت Sora در بازی Super Smash Bros. Ultimate از پوشش او در عنوان Kingdom Hearts 3 الهام گرفته است. باید توجه داشت که چون این شخصیت با استفاده از یک ماد و به صورت غیر رسمی به بازی افزوده شد، بر خلاف سایر مبارزان فهرست، قدرت ویژه ندارد. با این حال به نظر می‌رسد او جایگزین شخصیت Shulk شده است و از تمامی رفتارها و حرکات وی در مبارزه تقلید خواهد کرد.

اگر بازی‌بازان به هر دو شخصیت Shulk و Sora علاقه‌ داشته باشند، با استفاده از این ماد منحصر به فرد می‌توانند یک ترکیب جالب را امتحان نمایند. با این که شخصیت Sora حرکات و انیمیشن‌های مشابه با Shulk دارد اما سازنده‌ی این ماد توانسته است صدای اصلی Sora را بر روی شخصیت مربوط به وی پیاده‌سازی نماید. لازم به ذکر است اگر با شخصیت Sora در یک رقابت پیروز شوید، گوینده نام Shulk را خواهد خواند اما دیالوگ پایانی مربوط به Sora خواهد بود و با صدای وی از سری Kingdom Hearts مطابقت کامل دارد.

عنوان مبارزه‌ای Super Smash Bros. Ultimate هم‌اکنون به صورت انحصاری بر روی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. در پایان شما می‌توانید ویدئوی مربوط به اضافه شدن غیر رسمی شخصیت Sora به فهرست مبارزان این اثر را در زیر مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

meysamb
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید