تاریخ آغاز نخستین فصل بازی Sea Of Thieves اعلام شد

3 بهمن 1399 - 12:12
Sea Of Thieves

سرانجام استودیوی بازی‌سازی ریر (Rare) در حساب کاربری رسمی خود بر روی توییتر (Twitter)، تاریخ آغاز اولین فصل بازی‌ چند نفره و آنلاین Sea Of Thieves را به علاقه‌مندان به ماجراجویی‌های دزدان دریایی اعلام کرد.

استودیوی بازی‌سازی ریر در سال گذشته به بازی‌بازان Sea of Thieves اعلام کرد که قرار است روند ارائه‌ی به‌روزرسران‌های ماهانه‌ی خود برای این اثر را متوقف سازد تا در عوض بتواند در سال ۲۰۲۱ هر سه ماه یک بار، محتویات جالب و منحصر به فردی را در قالب یک فصل جدید در دسترس بازی‌بازان قرار دهد.

همان‌طور که بارها اشاره شده است، عنوان اکشن و ماجراجویی Sea of Thieves نخستین بار در سال ۲۰۱۸ به بازار عرضه شد و به علت کمبود محتویات نتوانست به عنوان یک اثر آنلاین و چند نفره رضایت اکثر مخاطبان و منتقدان را دریافت نماید. با این حال استودیوی ریر موفق شد با حمایت و پشتیبانی بی‌نظیر از Sea of Thieves، آن را به یکی از مفرح‌ترین و محبوب‌ترین عناوین آنلاین و چند نفره تبدیل کند. اکنون تقریبا سه سال از زمان عرضه‌ی این بازی می‌گذرد و با توجه به عرضه‌ی محتویات ماهانه، بازی‌بازان آن جمعیت گسترده‌ی چند میلیون نفری را تشکیل می‌دهند. با این حال، پس از عرضه‌ی این عنوان بر روی کنسول‌های نسل نهمی ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس، استودیوی ریر تصمیم گرفت روند سرویس‌محور بودن بازی خود را از حالت به‌روزرسران‌های ماهانه به فصولی با دوره‌ی سه ماهه در سال ۲۰۲۱ تغییر دهد.

امروز استودیوی ریر بر روی حساب کاربری توییتر خود اعلام کرد که فصل نخست بازی Sea of Thieves قرار است به زودی و در تاریخ ۹ بهمن‌ ماه ۱۳۹۹ (۲۸ ژانویه ۲۰۲۱ میلادی) در دسترس بازی‌بازان قرار گیرد. این فصل حدود سه ماه طول خواهد کشید و شامل به‌روزرسان‌‌های متعدد، محتویات یکپارچه پیرامون موضوع منحصر به فرد فصل، رویدادهای مرتبط، فعالیت و ماموریت‌های خاص، چالش‌هایی با محدودیت زمانی و برخی آیتم‌های رایگان خواهد بود. با این حال استودیوی ریر تاکنون جزئیات بسیار اندکی در مورد این محتویات و موضوع آن‌ها با مخاطبان به اشتراک گذاشته و این موضوع تا حدودی مورد نارضایتی هواداران بوده است.

با این که واکنش اکثر بازی‌بازان Sea Of Thieves نسبت به این اعلامیه مثبت بود، اما برخی دیگر معتقد هستند که استودیوی سازنده یک رویکرد کاملا جدید برای بازی خود اتخاذ کرده است و باید اطلاعات و جزئیات بسیار بیشتری در مورد این فصل با مخاطبان به اشتراک گذارد. باید در نظر داشت که سکوت خبری استودیوی ریر در مورد رویکرد و محتویات فصل جدید کمی غیر متعارف به شمار می‌آید؛ چرا که سازندگان محصولات سرویس‌محور و آنلاین به مانند مجموعه‌ی Call of Duty، از مدت‌ها قبل اطلاعات و نمایش‌های کافی برای آشنایی مخاطبان با محتویات فصل جدید را ارائه می‌دهند.

meysambMohammadreza7T800MehrM.AMIN_KRJNinja Theoryکسری نراقی

مطالب مرتبطنظرات

دیدگاهتان را بنویسید