بازی Company of Heroes 2 از قابلیت کراس‌پلی و سیستم‌های ۶۴ بیت پشتیبانی خواهد کرد

2 بهمن 1399 - 20:07

پس از گذشت ۷ سال از انتشار بازی Company of Heroes 2، توسعه‌دهنده‌ی آن اعلام کرد که در حال به‌روزرسانی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی و افزودن قابلیت کراس‌پلی به آن است.

یکی از مهم‌ترین مواردی که یک توسعه‌دهنده‌ی بازی ویدیویی می‌تواند با انجام آن به اعتبار بسیار بالایی در بین بازی‌بازان پیدا کند، پشتیبانی مداوم از بازی و ارتقای بخش‌های مختلف آن در طول زمان است. از همین رو می‌توان استودیوی رلیک انترتینمنت (Relic Entertainment)، سازنده‌ی عنوان محبوب Company Of Heroes 2 را مثال زد که پس از گذشت سال‌ها از انتشار این بازی، همچنان در حال به‌روزرسانی و افزودن قابلیت‌های جدید به آن است.

در واقع، در کمال تعجب و پس از ۷ سال انتشار این بازی و منتشر شدن به‌روزرسان‌های مختلف، هم‌اکنون شاهد پیشرفت در همه‌ی خصوصیات این بازی از جمله گرافیک متحول شده‌ی آن هستیم. همچنین به دنبال این موضوع، استودیوی رلیک اخیراً اعلام کرد که قصد دارد تا پشتبانی شدن کامل از بازی Company Of Heroes 2 در سیستم‌های ۶۴ بیتی و قابلیت کراس‌پلی را نیز به آن بیفزاید.

به‌روزرسان ۶۴ بیتی، گرافیک بازی و عملکرد نسخه‌ی ۳۲ بیتی اصلی را که هم‌اکنون با عنوان Legacy Mode شناخته می‌شود را افزایش و بهبود می‌دهد. قابلیت کراس‌پلی نیز به بازی‌بازان این عنوان کمک خواهد کرد تا فارغ از سیستم‌عامل و لانچرهای مختلف نظیر فروشگاه‌های استیم و ویندوز، به انجام آن به همراه دوستان خود بپردازند.

بازی Company Of Heroes 2، اولین بار در سال ۲۰۱۳ منتشر شد که خود دنباله‌ای از نسخه‌ی سال ۲۰۰۶ آن محسوب می‌شود. این بازی هم‌اکنون در دسترس کابران پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار دارد.

GoryGhostAmirtheGRBmeysamb

مطالب مرتبطنظرات

دیدگاهتان را بنویسید