برای اتمام بازی Werewolf: The Apocalypse – Earthblood تنها به ۱۲ ساعت زمان نیاز خواهید داشت

2 بهمن 1399 - 18:56
Werewolf: The Apocalypse - Earthblood

اخبار پیرامون بازی نقش‌آفرینی جدید استودیوی سایِناد (Cyanide) یعنی Werewolf: The Apocalypse – Earthblood حاکی از آن هستند که بازی‌بازان برای اتمام مراحل داستانی این بازی، حداقل به ۱۲ ساعت زمان نیاز خواهند داشت.

با توجه به اطلاعات و جزئیات منتشر شده از بازی Werewolf: The Apocalypse – Earthblood، به‌نظر می‌رسد که استودیوی سازنده‌ی این عنوان قصد دارد تا راهی متفاوت از آن‌چیزی که توسعه‌دهندگان در بازی‌های نقش‌آفرینی پیش‌گرفته بودند را انتخاب کند و به نوعی از ضابطه‌ی تعریف شده برای این سبک اندکی فاصله بگیرد. آقای جولین دسورتو (Julien Desourteaux)، کارگردان این بازی در مصاحبه‌ی اخیر خود با وب‌سایت GamingBolt مواردی از این بازی را با بازی‌بازان به‌اشتراک گذاشت که مهم‌ترین آن‌ها، محتوای بازی و زمان مورد نیاز برای انجام ماموریت‌های آن است. البته وی با تاکید بر اینکه اگر بازی‌بازان تنها برروی بخش داستانی و ماموریت‌های آن تمرکز کنند، اعلام کرد که اتمام این بازی حدود ۱۲ ساعت زمان نیاز خواهد داشت که در نوع خود و برای یک عنوان مقش‌آفرینی کمی عجیب به‌نظر می‌رسد. همچنین وی افزود:

تعیین زمان برای اتمام بازی و گفتن یک عدد بسیار دشوار است، چرا که این میزان برای هر بازی‌باز متفاوت خواهد بود و هرکسی رویه‌ای متفاوت در بازی را پیش می‌گیرد. اما اگر بازی‌بازان تمرکز خود را به صورت مستقیم برروی بخش داستانی و رسیدن به اهداف اصلی در کمترین زمان معطوف کنند، تجربه‌ی این بازی حدوداً ۱۲ ساعت طول خواهد کشید.

اما امروزه در میان عناوین نقش‌آفرینی قدیمی و جدیدی نظیر The Elder Scrolls V: Skyrim و Assassin’s Creed Valhalla که زمانی بسیار بیشتری از ۱۰۰ ساعت را برای اتمام خود می‌طلبند، استانداردهای این سبک نیز دستخوش تغییرات عظیمی شده ‌است و محتوای ۱۲ ساعته حتی برای اتمام بخش‌های اصلی یک بازی نقش‌آفرینی نیز اندکی عجیب و بسیار کم محسوب می‌شود. از طرفی دیگر، به‌نظر می‌رسد که محتواهای جانبی و ماموریت‌های فرعی این بازی نیز بتوانند این زمان را افزایش دهند و همچنان می‌توان امیدوار بود تا بازی Werewolf: The Apocalypse – Earthblood یک تجربه‌ی مختصر و مفید و سرگرم کننده ارائه کند.

بازی Werewolf: The Apocalypse – Earthblood، در تاریخ ۱۶ بهمن ماه ۱۳۹۹ (۴ فوریه ۲۰۲۰ میلادی) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس در دسترس قرار خواهد گرفت. همچنین از این نشانی می‌توانید تریلر منتشر شده از این عنوان و از این نشانی می‌توانید فهرست تروفی‌ها و اچیومنت‌های این بازی را مشاهده کنید.

Y.RPlayStation Studios PS5معین سلیمانیmeysamb@alistar

مطالب مرتبطنظرات

دیدگاهتان را بنویسید