نسخه‌ی ایکس‌باکس سری ایکس Hitman 3 در رزولوشن ۴K Native و نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ در ۱۸۰۰P اجرا می‌شود

۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۰
بازی hitman 3

روز گذشته سرانجام بازی Hitman 3 رسماً منتشر شد. در همین راستا، دیجیتال فاندری به تازگی این بازی را در پلتفرم‌های مختلف از نظر فنی بررسی کرده است. طبق این تحلیل، به نظر می‌رسد نسخه‌ی ایکس‌باکس سری ایکس این بازی بهترین عملکرد را در میان نسخه‌های کنسولی دیگر دارد.

بر اساس تحلیل صورت گرفته در دیجیتال فاندری، بازی Hitman 3 در ایکس‌باکس سری ایکس با کیفیت ۴K Native و در نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا می‌شود. با این حال، نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ وضعیت متفاوتی دارد. این نسخه در رزولوشن ۱۸۰۰P و با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا می‌شود. از طرف دیگر، این بازی بر روی کنسول ایکس‌باکس سری اس در رزولوشن ۱۰۸۰P اجرا می‌شود و در اغلب مواقع نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه را ارائه می‌دهد. لازم به ذکر است که کیفیت سایه‌ها در نسخه‌ی سری ایکس، بر روی High قرار دارد، اما در نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ روی Medium قرار داده شده است. با این وجود هر دو نسخه از نظر کیفیت بافت‌ها، حالت Ultra را ارائه می‌دهند.

همچنین دیجیتال فاندری اشاره می‌کند که نسخه‌های ایکس‌باکس این بازی در اغلب مواقع نرخ ثابت ۶۰ فریم بر ثانیه را ارائه می‌دهند، اما در برخی مراحل مانند مرحله‌ی مندوزا، این مقدار بین ۵۰ تا ۶۰ فریم بر ثانویه در نوسان است. از طرف دیگر، نسخه‌ی ایکس‌باکس وان ایکس با کیفیت ۱۴۴۰P و نرخ ۳۰ فریم بر ثانیه اجرا می‌شود. نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ پرو نیز مشابه ایکس‌باکس وان ایکس به نظر می‌رسد؛ با این تفاوت که از یک حالت ۱۰۸۰P/60FPS برخوردار است که این حالت از طریق گزینه‌ی Frame interpolated فعال می‌شود.

بازی Hitman 3 در حال حاضر بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس، سری اس، سرویس گوگل استیدیا، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید فهرست اچیومنت‌های بازی را از طریق این نشانی مشاهده کنید.

51
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید