پلی‌گراند گیمز برای Fable جدید یک دستیار طراح ارشد استخدام کرد

2 بهمن 1399 - 10:31

طبق اطلاعات منتشر شده، استودیوی پلی‌گراند گیمز (Playground Games) اخیراً یک دستیار طراح ارشد به منظور کار بر روی نسخه‌ی جدید بازی Fable استخدام کرده است.

نسخه‌ی جدید Fable در اواخر تابستان گذشته به صورت رسمی معرفی شد. استودیوی پلی‌گراند گیمز (Playground Games)، سازنده‌ی سری بازی‌های Forza Horizon، وظیفه‌ی توسعه‌ی این نسخه را برعهده دارد و تاکنون برخی از افراد باتجربه در ساخت بازی‌های ویدئویی را برای کار بر روی این پروژه استخدام کرده است. با این حال، به نظر می‌رسد همچنان روند جذب نیرو برای این بازی ادامه دارد.

آقای استیو تورنتون (Steve Thornton) به عنوان دستیار طراح ارشد در تیم توسعه‌ی نسخه‌ی جدید Fable فعالیت خواهد کرد. تورنتون با انتشار توییتی به نقش خود در ساخت بازی اشاره کرد:

من سال گذشته در توییتی اشاره کردم که برای یک کار جدید از روسیه به انگلستان بازمی‌گردم. من اکنون با خوشحالی و هیجان می‌خواهم اعلام کنم که با استودیوی پلی‌گراند گیمز همکاری خواهم کرد. من به عنوان دستیار طراح ارشد بر روی نسخه‌ی بعدی Fable کار می‌کنم.

استیو تونتون سابقه‌ی زیادی در صنعت بازی‌های ویدئویی دارد. وی به عنوان طراح بازی در Halo Infinite با استودیوی ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳Industries) همکاری کرده و در عین حال، در ساخت بازی‌های Assassin’s Creed Odyssey، LEGO Ninjago و پورت LEGO Marvel’s Avengers 3DS نقش داشته است. به نظر می‌رسد استودیوی پلی‌گراند گیمز یک تیم قدرت‌مند و باتجربه از افراد توسعه‌دهنده در صنعت بازی‌سازی را برای Fable جدید جمع‌ کرده است تا یک عنوان باکیفیت و شایسته را به مخاطبان ارائه دهد.

از زمان معرفی Fable جدید، اطلاعات بسیار اندکی از آن منتشر نشده است. به نظر می‌رسد این بازی در مراحل ابتدایی توسعه‌ی خود قرار دارد و حداقل تا سال آینده شاهد عرضه‌ی Fable جدید نخواهیم بود.

بازی Fable در تاریخی نامشخص بر روی کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس، سری اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

xbox and haloSami 227A²S²pideyمازیارامینfarshadxsefirot2011@alistarT800MehrWild RagetvelmNinja Theory
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید