مدیر Valve از سی‌دی پراجکت به خاطر مشکلات بعد از انتشار Cyberpunk 2077 دفاع می‌کند

2 بهمن 1399 - 03:11

رئیس Valve، گیب نیول (Gabe Newell)، پس از رونمایی بحث برانگیز Cyberpunk 2077، از سی‌دی پراجکت رد دفاع و به راهنمایی آن‌ها می‌پردازد.

پس از انتشار بحث برانگیز Cyberpunk 2077، گیب نیول، صحبت‌هایی در دفاع از سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) ارائه داد. او به عنوان رئیس استودیوی ولو (Valve)، یکی دیگر از توسعه‌دهندگان بازی در سرتاسر دنیا و شرکت توزیع عناوین، دفاع از موضوعاتی را آغاز می‌کند که Cyberpunk 2077 را مورد هدف قرار داده‌اند. عنوان نقش‌آفرینی علمی-تخیلی، یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال ۲۰۲۰ بود. متأسفانه، علی رغم نقدهای مثبت منتقدان، بازی Cyberpunk 2077 تجربه‌ای پر از اشکالات فنی را ارائه داد. در حالی که نسخه‌ی پلتفرم رایانه‌های شخصی عملکرد خوبی داشته است، هر دو کنسول نسل کنونی با مشکل مواجه شده‌اند.

سی‌دی پراجکت با واکنش‌های تندی مواجه شده است. گیب نیول با سازندگان Cyberpunk 2077 ابراز هم‌دردی می‌کند و ادعا دارد که بسیاری از توسعه دهندگان با مشکلات نسخه‌های کنسولی بازی‌ها دست و پنجه نرم می‌کنند. او ادعا می‌کند که پتانسیل بسیار خوبی میان بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی وجود دارد که باید از آن‌ها استفاده شود. نیول همچنین دنیای این بازی را بسیار جاه طلبانه خوانده که زحمت بسیار زیادی به پای آن کشیده شده است.

وی تصمیم سونی برای حذف Cyberpunk 2077 از فروشگاه پلی‌استیشن را عجیب دانست، کاری که نیازی به انجام آن به این شدت نبود. نیول در ادامه افزود به دلیل هیجان بسیار بالایی که میان مخاطبان وجود داشته، می‌تواند ناامیدی شدیدی را نیز نسبت به بازی ایجاد کند. با این حال، رئیس ولو همچنین تصدیق می‌کند که بحث و مجادله‌ای از این دست می‌تواند بسیار تجربه‌ی خوبی باشد. او اشاره می‌کند که چقدر انتظارات در صنعت بازی زیاد شده است. وی اعتقاد دارد که توسعه دهندگان این بازی در سی‌دی پراجکت رد، در مورد مشکلات این بازی فکر خواهند کرد و از آن برای ارتقای بازی استفاده می‌کنند.

گیب نیول، واکنش‌ها را بسیار ناعادلانه دانست. این احتمال وجود دارد که سازندگان این بازی در سی‌دی پراجکت رد، این احساس را دارند که به خاطر یک سری مشکلات، زحمات چند ساله‌ی آن‌ها نادیده گرفته شده است. این شرکت همچنین با ارائه‌ی بازپرداخت برای بازی، سعی در جبران مشکلات بازی داشتند. همان‌طور که گیب نیول توصیف می‌کند، استقبال از نسخه‌ی پلتفرم رایانه‌های شخصی مطلوب است، زیرا جهانی باورنکردنی و پر از پتانسیل را به‌نمایش می‌گذارد.

بازی Cyberpunk 2077 برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و سرویس گوگل استدیا در دسترس است و نسخه‌های نسل نهمی بازی در دست توسعه قرار دارند. نقد و بررسی این بازی توسط وب‌سایت گیمفا را می‌توانید از اینجا مطالعه کنید.

-amirhosein-P.morganMan1380Mohsenj74Mohammad Ali PSImeysambred devil champMilad8techfarshadxsefirot2011Dk-_-Manplay the besta low spec gamerKanekoBluebox
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید