یکی از نقش‌آفرینان در Cyberpunk 2077 خواهان یک بسته الحاقی ویژه است

۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۶

به تازگی صداپیشه‌ی شخصیت Jackie Welles در داستان بازی Cyberpunk 2077 در حساب کاربری رسمی خود اعلام کرد که دوس دارد به مانند Johnny Silverhand، یک بسته الحاقی ویژه با محوریت شخصیت مربوط به وی در آینده توسعه یابد.

همان‌طور که گفته شد، اخیرا آقای جیسون های‌تاور (Jason Hightower) صداپیشه‌ی شخصیت Jackie Wells در داستان بازی Cyberpunk 2077 پیشنهاد توسعه‌ی یک بسته الحاقی با محوریت این شخصیت در آینده را داده است. عنوان Cyberpunk 2077 از زمان عرضه‌ی خود با حاشیه‌های زیادی مواجه شد و برخی از همان ابتدا به نقاط ضعف آن اشاره داشتند اما موردی که بین بازی‌بازان و منتقدین بسیار ستایش شده است، مربوط به کیفیت داستان‌پردازی و شخصیت‌پردازی این عنوان می‌شود. از همین رو برخی از شخصیت‌های این اثر دارای عمق و پرداخت بسیار خوبی بودند و می‌توانند از پتانسیل بالایی برای داشتن یک بسته الحاقی با داستانی جذاب و منحصر به فرد برخوردار باشند.

بدون شک یکی از همراهان ثابت و همیشگی بازی‌بازان از همان ابتدای آغاز داستان بازی Cyberpunk 2077، شخصیت Jackie Welles به شمار می‌آید که صرف نظر از هر Lifepath که افراد انتخاب کنند، لحظات بسیاری را در کنار آن‌ها خواهد بود و یکی از نقش‌های کلیدی روایت داستان به شمار می‌آید. Jackie Welles به همراه شخصیت اصلی چندین ماموریت بزرگ را در سراسر Night City به انجام می‌رسانند و در نهایت ارتباط نزدیک و صمیمی بین آن‌ها شکل خواهد گرفت. ادامه‌ی این مطلب حاوی اسپویل داستانی خواهد بود.

با این حال شخصیت Jackie Welles در عملیات سرقت Evelyn Parker به شدت زخمی می‌شود و در نهایت بازی‌بازان شاهد از دست رفتن این همراه دوست‌داشتنی خواهند بود. حال علی رغم این سرنوشت غم‌انگیز، صداپیشه‌ی شخصیت Jackie علاقه‌مند است که در آینده یک بسته الحاقی با محوریت وی را برای بازی Cyberpunk 2077 مشاهده نماید. وی در این باره اظهار داشت اگر علاقه‌مندان به این شخصیت دوست داشته باشند وی را مجددا ملاقات نمایند، می‌توانند در یک بسته الحاقی جالب دوباره صدای وی را بشنوند و با او همراه شوند. با این حال بر خلاف Johnny Silverhand، شخصیت Jackie Welles از پیشینه و پرداخت داستانی که بتوان آن را در قالب یک بسته الحاقی ارائه کرد و ادامه داد، برخوردار نخواهد بود و درخواست آقای جیسون های‌تاور تنها یک ایده‌ی جالب به شمار می‌آید که امکان تحقق آن بسیار اندک به نظر می‌رسد.

عنوان نقش‌آفرینی Cyberpunk 2077 هم‌اکنون بر روی سرویس گوگل استدیا، پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. نسخه‌ی کنسول‌های نسل نهمی پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس این اثر نیز در حال توسعه قرار داشته و در سال جاری میلادی منتشر خواهند شد. شما می‌توانید نقد و بررسی و تحلیل فنی این اثر را در سایت گیمفا مشاهده نمایید.

9
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید