شایعه: تصاویری از اسپین‌آف در حال توسعه‌ بر اساس مجموعه‌ی Yakuza لو رفت

1 بهمن 1399 - 21:48

بر اساس جدیدترین اطلاعات منتشر شده از سوی یکی از اینسایدر (Insider)های مطرح صنعت بازی‌های ویدئویی به نظر می‌رسد استودیویریو گا گوتوکو (Ryu Ga Gotoku Studio) مشغول توسعه‌ی یک اسپین‌آف (Spin-off) از مجموعه‌ی Yakuza است.

همان‌طور که گفته شد به تازگی شخصی که در و‌ب‌سایت ردیت (Reddit) با نام کاربری ۴chan شناخته می‌شود و تا کنون اطلاعات گوناگونی را پیش از انتشار رسمی آن‌ها منتشر کرده است، اطلاعاتی را در رابطه با دنباله‌ی در حال توسعه از فرنچایز‌ Yakuza به اشتراک گذاشته است.

طبق این اطلاعات استودیویریو گا گوتوکو در حال توسعه‌ی اسپین‌آف جدیدی از مجموعه‌ی Yakuza بر اساس بازی Yakuza Online است (بازی Yakuza Online به صورت انحصاری در کشور ژاپن منتشر شده و تا کنون نسخه‌ی غربی از آن در دسترس بازی‌بازان قرار نگرفته است). همچنین گفته شده است که شخصیت رایوجی گودا (Ryuji Goda)، از کاراکترهای مشهور مجموعه‌ی Yakuza به عنوان شخصیت قابل بازی در این اثر حضور خواهد داشت. در پایان نیز گفته شده است که در این عنوان شاهد مکان‌های آشنایی از نسخه‌ی پنجم و ششم بازی نیز خواهیم بود. ۴chan همچنین دو تصویر که ادعا می‌شود از مراحل توسعه‌ی بازی به ثبت رسیده است را به منتشر کرده که شما در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

Yakuza

Yakuza

حال باید منتظر بمانیم و ببینیم که شرکت سگا (SEGA) چه واکنشی به این شایعات تازه منتشر شده نشان خواهد داد.

Y.RAlinikookazmeysamb
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید