آگهی استخدام سومو دیجیتال به دو عنوان جدید این استودیو اشاره دارد

1 بهمن 1399 - 18:46

استودیوی سومو دیجیتال (Sumo Digital)، اخیراً آگهی استخدامی جدید منتشر نموده که در آن به ساخت دو بازی جدید که یکی از آن‌ها پروژه‌ی عظیمی به‌نظر می‌رسد، اشاره دارد.

استودیوی سومو دیجیتال که عناوین موفق و ناموفق زیادی نظیر LittleBigPlanet 3 ،Crackdown 3 و Team Sonic Racing در کارنامه‌اش  دیده می‌شود، اخیراً نسل نهم بازی‌های ویدیویی را با بازی انحصاری کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و پلی‌استیشن ۴ یعنی Sackboy: A Big Adventure آغاز نمود و با توجه به آگهی استخدام جدید این استودیو، به‌نظر می‌رسد که ساخت دو عنوان AAA را در دستور کار خود قرار داده است.

همچنین محتوای این آگهی استخدام، یکی از این دو بازی را یک عنوان تیراندازی سوم شخص معرفی می‌کند که با توجه به درخواست افراد مجرب در زمینه‌ی ساخت بازی‌های PvP، احتمالاً این بازی نیز از همین محتوا بهره خواهد برد. اما نکته‌ی مهم، بازی دوم این مجموعه است که از آن به عنوان یک بازی AAA، اکشن ماجراجویی و جهان آزاد یاد شده است. از طرفی دیگر، در این آگهی به این موضوع نیز اشاره شده است که یکی از این دو عنوان، ادامه‌ای برای یک مجموعه خواهد بود.

در هر صورت، تاکنون هیچ جزئیات دیگر اعم از پلتفرم‌های مقصد، تاریخ احتمالی شروع پروژه و موارد دیگر منتشر نشده و باید تا انتشار اعلامیه و معرفی رسمی آن‌ها از سوی استودیوی مذکور منتظر بمانیم.

برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید