اطلاعاتی در مورد به‌روزرسان بعدی Dead by Daylight منتشر شد

1 بهمن 1399 - 18:47

به تازگی استودیوی بیهیویر اینتراکتیو (Behaviour Interactive)، سازنده‌ی بازی Dead by Daylight اطلاعاتی از به‌روزرسان بعدی این اثر را با مخاطبان به اشتراک گذاشت.
اخیرا استودیوی بیهیویر اینتراکتیو به ارائه‌ی تصاویری از پروژه‌ی Realms Beyond برای بازی‌بازان پرداخت که نشان می‌دهند در به‌روزرسان بعدی بازی Dead by Daylight قرار است بخش‌های موسوم به Realm با تفاوت‌های قابل‌توجهی همراه شوند. یکی از این Realmها را می‌توان Gideon Meat Plant به شمار آورد که نخستین بار به همراه بسته الحاقی Saw Chapter در دسترس بازی‌بازان قرار گرفت. بازی‌بازان عنوان Dead by Daylight بسیار از تاریکی بیش از حد برخی بخش‌های این بازی ناراضی بودند و به طور مرتب درخواست اصلاح این مشکل را داشتند، اما تاکنون پاسخی برای آن دریافت نکرده و تا حدودی امید خود برای اصلاح این مشکل را از دست داده بودند.

اخیرا استودیوی بیهیویر اینتراکتیو تصاویری از تغییرات Gideon Meat Plant منتشر کرده است تا به بازی‌بازان تغییرات پیش روی آن را نشان دهد. این تصاویر در واقع تغییرات روشنایی بخش‌های مختلف این Realm را قبل و بعد از تغییر مشخص می‌کنند. با این حال تنها بازی‌بازانی که با قسمت‌های قبلی پروژه‌ی Realms Beyond همراه بوده‌اند، قادر هستند به کاربرد تغییراتی که در تصاویر نشان داده شده‌اند، پی ببرند.

طبق اعلام استودیوی سازنده‌ی Dead by Daylight، هم‌اکنون نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Gideon Meat Plant به سرورهای آزمایشی این عنوان اضافه شده‌ است تا بازی‌بازان بتوانند به تجربه‌ی رقابت‌های ترسناک در آن پرداخته و در مورد کیفیت جدید نورپردازی آن به اظهار نظر بپردازند. لازم به ذکر است که مناطق مختلف قابل بازی در عنوان Dead by Daylight هر کدام یک Realm نامیده می‌شوند و هر Realm دارای چندین منطقه و نقشه‌ با ویژگی‌های منحصر به فرد است. با این حال Gideon Meat Plant2 تنها یک نقشه دارد و بازی‌بازان می‌توانند تغییراتی که در آن رخ داده‌اند را به صورت سراسری مشاهده نمایند.

Dead by Daylight Dead by Daylight Dead by Daylight Dead by Daylight

پروژه‌‎ی Realms Beyond بازی Dead by Daylight یک فعالیت مداوم و گسترده از جانب استودیوی بیهیویر اینتراکتیو به شمار می‌آید که در آن تمامی Realmها با تغییراتی که بازی‌بازان گزارش داده و آن‌ها را درخواست کرده‌اند، همراه خواهند بود. این پروژه قرار است در آینده ادامه داشته باشد و بازی‌بازان می‌توانند منتظر سایر تغییرات مفید در مراحل بازی Dead by Daylight باشند. با این حال استودیوی بیهیویر اینتراکتیو هنوز اطلاعی در مورد زمان عرضه‌ی به‌روزرسان بعدی این اثر و تغییر در Gideon Meat Plant را اعلام نکرده است.

بازی ترسناک و چند نفره‌ی Dead by Daylight هم‌اکنون به صورت بین نسلی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. در پایان شما می‌توانید فهرست تروفی‌های این اثر را از طریق این نشانی مشاهده نمایید

مطالب مرتبطنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • ghost.007 گفت:

    نمیدونم چرا هنوز احساس میکنم win rate قاتل بالاتره!! و حداقل بالای ۶۰ درصده بنظرم باید تا میتونن به ۵۰ درصد برسونن. اخه قاتل های جدید هم هرکدوم یک قابلیت خوب و کاربردی دارن که کار رو راحت میکنه واسه کسایی که اونارو دارن. نمونش همین قاتل جدیده با اون بچه کوچیکش که تو مپ ولش میکرد همش میومد دنبالت و جون کم میکرد!!!! بنظرم یکم نیاز به اصلاح داره
    البته شاید هنوز من در اون حد برای این بازی خوب نشدم و باید بهتر بازی کنم