اطلاعات سایت Steam Db به وجود بخش چندنفره در Resident Evil Village اشاره دارد

1 بهمن 1399 - 18:24
بازی Resident Evil: Village

بر اساس اطلاعات منتشر شده در وب‌سایت Steam DB، بازی مورد انتظار Resident Evil Village شامل یک بخش چندنفره نیز می‌شود.

اخیرا اطلاعات جدیدی در صفحه‌ی مربوط به بازی Resident Evil Village در وب‌سایت Steam DB درج شده است که بر اساس آن، تیم سازنده دسته‌بندی چندنفره را نیز به دسته‌بندی‌های این بازی در فروشگاه استیم اضافه کرده است. در حال حاضر، شرکت کپ‌کام (Capcom) این موضوع را رسما تایید و یا تکذیب نکرده است، ولی اگر این موضوع صحت داشته باشد، احتمالا در جریان مراسم فردا، این شرکت از بخش چندنفره‌ی بازی Resident Evil Village رسما رونمایی خواهد کرد.

با توجه به حجم شایعه‌ها و اطلاعات فاش شده از بازی Resident Evil Village، احتمال وجود یک بخش چندنفره در این بازی بسیار بالا است. ماه گذشته اطلاعاتی از برنامه‌های تیم سازنده برای این بازی منتشر شد که در آن، جزئیاتی از بخش چندنفره‌ی بازی نیز دیده می‌شد. هفته‌ی گذشته نیز، شرکت کپ‌کام نسخه‌ای آزمایشی از بخش چندنفره‌ی یک بازی از سری Resident Evil را در اختیار تعداد محدودی از کاربران قرار داد. با توجه به تمامی این موارد، می‌توانیم تا حد زیادی از وجود بخش چندنفره در جدیدترین نسخه از سری Resident Evil مطمئن باشیم.

بازی Resident Evil Village در تاریخی نامعلوم در دسترس کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت.

meysambred devil champInsideMehrKaneko
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید