برخی بازی‌بازان از نحوه‌ی فروش کنسول پلی‌استیشن ۵ ناراضی هستند

۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۷
پلی‌استیشن

به نظر می‌رسد درست به مانند اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی، آغاز سال ۲۰۲۱ نیز برای خریداران و علاقه‌مندان به کنسول پلی‌استیشن ۵ شرکت سونی دشوار و طاقت‌فرسا خواهد بود؛ چرا که هنوز فروشگاه‌های مختلف با کمبود شدید این محصول نسل نهمی مواجه هستند و نمی‌توانند پاسخگوی نیاز بازار باشند.

با این حال به نظر می‌رسد فروشگاه‌های بزرگی به مانند والمارت (Walmart)، آمازون (Amazon)، بست‌بای (Best Buy) و گیم‌استاپ (GameStop) در کنار خرده‌فروشی‌های دیگر به محض تمدید موجودی انبار خود، با موجی از درخواست برای خرید کنسول پلی‌استیشن ۵ مواجه می‌شوند و ذخیره‌ی این محصول در چشم بر هم زدنی به اتمام می‌رسد. اخیرا خریداران و علاقه‌مندان به کنسول پلی‌استیشن ۵، از سیاست‌های فروش این محصول در خرده‌فروشی GAME کشور انگلستان بسیار ناراحت هستند.

به تازگی یکی از کاربران شبکه‌ی توییتر تحت عنوان Carnage اعلام کرد که توانسته است با فریب ربات‌های هوشمند فروشگاه GAME، تعداد ۲ هزار کنسول پلی‌استیشن ۵ را خریداری نماید. این در حالی است که بسیاری از کاربران از این اقدام خشمگین شدند و اعلام کردند که بارها به این فروشگاه مراجعه کرده بودند و با توجه به تمام نبودن موجودی، نتوانسته‌اند محصول مورد نظر خود را خریداری نمایند. با این حال حجم اعتراضات به این اقدام در حدی بود که کاربر Carnage مجبور شد حساب خود را به حالت خصوصی درآورد.

مدت کوتاهی پس از این اتفاق، یکی از اعضای خرده‌فروشی GAME در مورد این اتفاق اظهار داشت که تمامی سفارشات این فروشگاه در حال بررسی هستند و به نظر می‌رسد این اتفاق از قبل به صورت پیش‌خرید برنامه‌ریزی شده و در نهایت ثبت شده‌اند. به نظر می‌رسد که کاربر Carnage موفق شده است همه‌ی ۲ هزار کنسول پلی‌استیشن ۵ این فروشگاه را پیش‌خرید کرده باشد اما این بدان معنا نخواهد بود که بتواند تمامی آن‌ها را دریافت کند.

پس از اعتراضات فراوان کاربران، به نظر می‌رسد که قرار است به زودی تمامی کنسول‌های پیش‌خرید شده توسط کاربر Carnage از خرده‌فروشی GAME لغو شوند و در دسترس سایر کاربران قرار گیرند. با این حال به نظر می‌رسد کاربران به شدت از شرایط موجود ناراضی هستند و شرکت سونی باید با سرعت بیشتری نیاز بازار را برطرف سازد. در پایان شما می‌توانید بررسی کنسول پلی‌استیشن ۵ را در این نشانی مشاهده نمایید.

15
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید