کسب تروفی پلاتینیوم Spider-Man: Miles Morales با پاداش همراه خواهد بود

1 بهمن 1399 - 12:18

به تازگی اخباری منتشر شده است که نشان می‌دهد بازی‌بازانی که موفق شوند عنوان Spider-Man: Miles Morales را به صورت ۱۰۰ درصد کامل کنند و تروفی پلاتینیوم آن را کسب نمایند، از سوی بخش پلی‌استیشن شرکت سونی یک پاداش کوچک به پاس این اقدام با ارزش خود دریافت خواهند کرد.

عنوان Spider-Man: Miles Morales هم‌زمان با عرضه‌ی کنسول پلی‌استیشن ۵ در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت و توانست با نمرات و بازخورد خوب بازی‌بازان همراه شود. از آن جایی که این بازی یک نسخه‌ی فرعی به شمار می‌آید، از بخش داستانی کوتاهی برخوردار است و کامل کردن ماموریت‌ها و کسب تروفی پلاتینیوم آن نیز در مقایسه با سایر عناوین انحصاری بخش پلی‌استیشن، چالش خاصی برای علاقه‌مندان به کسب تروفی نخواهد داشت.

حال به تازگی مشخص شده است که بخش پلی‌استیشن شرکت سونی برای آن دست از بازی‌بازانی که تمامی چالش‌ها و ماموریت‌های بازی Spider-Man: Miles Morales را به پایان رسانند و تروفی پلاتینیوم آن را کسب نمایند، یک ایمیل خواهد فرستاد که علاوه بر تشکر و تبریک به این افراد، یک کد مخصوص به آن‌ها هدیه داده می‌شود تا بتوانند در بخش Photo Mode از فریم‌ و ژست جدیدی بهره‌مند شوند. این افراد می‌توانند از این فریم خاص استفاده کرده و به شیوه‌ای ویژه و منحصر به فرد، موفقیت خود را با دیگران به اشتراک بگذارند؛ چرا که تنها افرادی که تروفی پلاتنیوم بازی Spider-Man: Miles Morales را کسب کرده‌اند، قادر به استفاده از این فریم خواهند بود.

Miles Morales

باید توجه داشت که عنوان Spider-Man: Miles Morales نخستین بازی انحصاری بخش پلی‌استیشن نیست که برای کسب‌کنندگان تروفی پلاتینیوم آن پاداشی در نظر گرفته شده است. پیش از این در بازی Ghost of Tsushima یک لباس رنگارنگ و منحصر به فرد، در عنوان God of War یک ست از آواتارهای زیبا، در Bloodborne یک پس‌زمینه‌ی شگفت‌انگیز و در بازی Marvel’s Spider-Man نیز یک آواتار جالب به افرادی که موفق شوند این آثار را تا ۱۰۰ درصد کامل نمایند، اهدا شده بود.

بازی Spider-Man: Miles Morales هم‌اکنون به صورت بین‌ نسلی بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و پلی‌استیشن ۴ در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. در پایان شما می‌توانید فهرست تروفی‌های این بازی را در سایت گیمفا مشاهده نمایید.

-amirhosein-#ONLY_PS5Y.RGoryGhostA²S²pideymeysambH.SONYKarrar@alistarNightFury
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید