شرکت نینجا تئوری مشغول استخدام افراد جدیدی است

1 بهمن 1399 - 09:10

استودیوی نینجا تئوری (Ninja Theory) امروز در جدیدترین خبر خود اعلام کرد که در حال استخدام افراد جدیدی برای پروژه‌های بعدی خود است. ظاهرا این تیم قصد دارد تا کارهای بعدی خود را با کیفیت هر چه بیشتر در اختیار بازی‌بازان قرار دهد.

همان‌طور که اطلاع دارید، نینجا تئوری از محبوب‌ترین و شناخته شده‌ترین استودیوهای دنیای بازی‌های ویدئویی به حساب می‌آید. این استودیو تا به حال بازی‌های جذابی همچون Heavenly Sword، Hellblade: Senua’s Sacrifice و DmC: Devil May Cry را به دست بازی‌بازان رسانده واست و از این حیث، کارنامه‌ی درخشانی دارد. یکی از پروژه‌های پیش روی این شرکت، بازی Project Mara نام دارد که برای مشاهده‌ی تریلری از آن می‌توانید به این نشانی مراجعه نمایید.

حال امروز مطلع شدیم که اعضای استودیوی نینجا تئوری در حال استخدام افراد مستعد و با تجربه‌ای برای ادامه‌ی روند خوب خودشان هستند. ظاهرا آن‌ها برنامه‌های زیادی در ذهن دارند و می‌خواهد آن‌ها را به بهترین شکل ممکن پیاده کنند. توسعه و عرضه‌ی چند بازی AAA در دستور کار قرار دارد و در نهایت باید دید که چه اتفاقاتی برای این شرکت رقم خواهد خورد.

به گفته‌ی این استودیو، در حال حاضر ۱۴ پست خالی برای استخدام در این شرکت وجود دارد که باید هر چه زودتر توسط افراد پر شود. هر یک از این افراد جدید باید کارهای متفاوتی را انجام دهند و سابقه‌ی خوبی هم در این خصوص داشته باشند. با انتشار این خبر، عده‌ی زیادی از بازی‌بازان حدس‌ و گمان‌هایی را در مورد آثار آینده‌ی این شرکت داشتند. به نظر شما آیا نینجا تئوری دست به ساخت دنباله‌ی عناوین گذشته‌ی خود خواهد زد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

xbox and haloPlayStation Studios PS5meysambMohammadreza7farshadx@alistarT800MehrM.AMIN_KRJtvelmXbox+BethesdaWarden EternalKanekoNinja TheoryBluebox
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید