استودیوی سانتا مونیکا بر روی یک بازی رونمایی نشده کار می‌کند

1 بهمن 1399 - 00:16
استودیوی سانتا مونیکا

با توجه به آگهی شغلی منتشر شده از سوی حساب کاربری رسمی سانتا مونیکا (Santa Monica) در توییتر، آن‌ها بر روی یک بازی رونمایی نشده کار می‌کنند.

در آگهی شغلی مذکور آمده است که استودیوی سانتا مونیکا برای عنوان جدید رونمایی نشده‌ی خود به یک کارگردان هنری نیاز دارد. به نظر می‌رسد که تیم سانتا مونیکا به رهبری نیاز دارد که بتواند از دیدگاه بصری به تیم کمک کند تا جلوه‌های خارق‌العاده‌ای خلق شود.

مدتی پیش نیز خانم آلانا پیرس (Alanah Pearce) در توییتر شخصی خود اعلام کرد که اکنون در این استودیو به عنوان نویسنده مشغول به کار است. همان‌طور که می‌دانید، این استودیوی مشهور بر روی دنباله‌ی بازی God of War 2018 نیز کار می‌کند. پیرس در توییت خود با اعلام این خبر گفت که “من بسیار افتخار می‌کنم که به این تیم فوق‌العاده ملحق شده‌ام”.

با توجه به این که بازی God of War Ragnarok احتمالاً در سال آینده‌ی میلادی منتشر می‌شود، به نظر می‌رسد که خانم پیرس در استودیوی سانتا مونیکا بر روی پروژه‌ی دیگری کار می‌کند. در هر صورت باید تا انتشار جزئیات بیشتر در این خصوص منتظر بمانیم.

-amirhosein-Naughty GodY.Rmeysambred devil champPLAYSTATION ON TOPDk-_-ManNima@alistarNinja theoreyErfan nakhaeePlaystation12345NightFuryJabe_is_the_bestBluebox

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید