سی‌دی پراجکت رد با یک پرونده‌ی قضایی جدید درباره‌ی Cyberpunk 2077 مواجه شده است

۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۵
بررسی فنی بازی Cyberpunk 2077

طبق آخرین گزارش‌های منتشر شده، شرکت سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) به تازگی از تشکیل پرونده‌ی قضایی دیگر در خصوص بازی Cyberpunk 2077 خبر داده است.

از زمان انتشار بازی Cyberpunk 2077، شرکت سی‌دی پراجکت رد با مشکلات فراوانی مواجه شده است. اندکی پس از انتشار پرایراد بازی، یک موسسه‌ی حقوقی به نام Rosen واقع در نیویورک، پرونده‌ای قضایی را علیه این شرکت لهستانی تنظیم کرد. در این پرونده اشاره شده بود که شرکت سی‌دی پراجکت رد سرمایه‌گذاران را در خصوص وضعیت این بازی، به خصوص در کنسول‌های نسل هشتمی، فریب داده است.

با این حال، به نظر می‌رسد این تازه شروع ماجرا و دردسرهایی است که سی‌دی پراجکت رد در هفته‌ها و ماه‌های آینده با آن‌ها روبه‌رو خواهد شد. به گزارش Gamesindustry، سی‌دی پراجکت رد اخیراً دریافت یک طرح دعوی دیگر را از یک شرکت حقوقی به نمایندگی از سرمایه‌گذاران خود تأیید کرده است. یک اعلامیه‌ی قانونی تأیید می‌کند که دادخواست دوم در دادگاه منطقه‌ای ایالات متحده برای منطقه‌ی مرکزی کالیفرنیا تشکیل شده است. سی‌دی پراجکت رد می‌گوید محتوای این طرح دعوی، از جمله موضوع و دامنه آن، مشابه پرونده‌ی قضایی قبلی به نظر می‌رسد. این شرکت بار دیگر تاکید کرد برای دفاع از خود در برابر چنین ادعاهایی، اقدام جدی انجام خواهد داد. البته در این پرونده میزان خسارت خواسته شده مشخص نشده است.

علاوه بر این پرونده‌ی قضایی، سی‌دی پراجکت رد توسط سازمان رقابت و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان کشور لهستان تحت نظر قرار دارد. به صراحت می‌توان گفت که با وجود فروش بسیار خوب بازی Cyberpunk 2077، سی‌دی پراجکت رد یک دوره‌ی بسیار سخت و دشوار را پشت سر می‌گذارد.

بازی Cyberpunk 2077 در حال حاضر بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی بازی را از طریق این لینک مطالعه بفرمایید.

19
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید