به‌روزرسان ۱٫۱۰ نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Horizon Zero Dawn منتشر شد

30 دی 1399 - 18:55

از زمان عرضه‌ی بازی تحسین شده‌ی Horizon Zero Dawn بر روی رایانه‌های شخصی، استودیوی سازنده بر روی رفع مشکلات این نسخه از بازی تمرکز کرده است. به‌روزرسان ۱٫۱۰ بازی Horizon Zero Dawn که اخیرا منتشر شده است، برخی از مشکلات بازی را رفع کرده و عملکرد آن را بهبود می‌بخشد.

در کنار رفع مشکل کرش‌ کردن بازی، تیم سازنده مشکل مربوط به رزولوشن پایین‌تر در حالت Window Mode و تداخل فهرست ماموریت‌ها را نیز برطرف کرده است. هم‌زمان با این به‌روزرسان، تیم سازنده مطلبی را نیز منتشر و بیان کرده است که از این پس، به‌روزرسان‌های نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Horizon Zero Dawn، با فاصله‌ی زمانی بیشتری منتشر خواهند شد؛ چراکه تیم سازنده قصد دارد تمامی تمرکز خود را به بازی Horizon Forbidden West معطوف کند.

از آن‌جایی که تیم بر روی توسعه‌ی بازی جدید ما یعنی Horizon Forbidden West کار می‌کند، ما قصد داریم سرعت انتشار به‌روزرسان‌های مربوط به Horizon Zero Dawn Complete Edition بر روی رایانه‌های شخصی را کاهش دهیم. البته این نکته را در ذهن داشته باشید که همانند گذشته، ما به شنیدن صحبت‌های هواداران ادامه خواهیم داد.

بازی Horizon Zero Dawn در حال حاضر برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس است. Horizon Forbidden West در سال جاری میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ عرضه خواهد شد.

-amirhosein-آرینmeysambNightFury

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید