گزارش؛ Death Stranding یکی از بازی‌های پرفروش سونی بوده است

۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۷

بازی Death Stranding، ساخته‌ی جدید هیدئو کوجیما (Hideo Kojima)، یکی از مورد انتظارترین عناوین نسل ۸ بود. با این حال، اطلاعات بسیار کمی از میزان فروش و سطح موفقیت این بازی در دسترس است. در زمان عرضه، این بازی در فهرست پرفروش‌ترین عناوین در بازارهای ژاپن و انگلستان قرار گرفت، ولی شرکت سونی هنوز آماری دقیق از میزان فروش این بازی را منتشر نکرده است. با این حال، به نظر می‌رسد بازی Death Stranding موفقیتی چشم‌گیر را نصیب استودیوی سازنده و ناشر آن یعنی شرکت سونی، کرده است.

آقای مایکل مومبائور (Michael Mumbauer)، کارگردان ارشد هنری، اخیرا حساب کاربری خود در LinkedIn را به‌روز و اطلاعاتی جدید را در آن منتشر کرده است. در کنار اشاره به تجربه‌ی استفاده از تکنولوژی‌های مختلف، آقای مومبائور از عناوینی که رکورد فروش را شکسته و یا افتخاراتی بین‌المللی را برای شرکت سونی به همراه داشته، نام برده است. در کنار بازی‌هایی مانند God of War، The Last of Us و Marvel’s Spider-Man، از بازی Death Stranding نیز در حساب کاربری این شخص نام برده شده است.

در کنار دریافت نمرات بسیار بالا، اکثر عناوین یاد شده در این لیست، موفق به فروش بالاتر از ۱۰ میلیون نسخه شده‌اند. البته باید این نکته را در نظر داشته باشیم که اگر بازی Death Stranding نیز چنین فروش بالایی را تجربه کرده بود، احتمالا شرکت سونی پیش از این رسما این موضوع را اعلام می‌کرد. در ماه می، آقای هیدئو کوجیما اعلام کرد که بازی Death Stranding برای استودیو سودآور بوده است، ولی هیچ آماری از فروش بازی را در اختیار هواداران قرار نداد.

از این رو، بهتر است تا تایید رسمی این موضوع از سوی شرکت سونی، با کمی شک و تردید به آن نگاه کنیم. بازی Death Stranding در حال حاضر برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی ویدئویی این بازی را از طریق این نشانی مشاهده کنید.

22
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید