سازنده‌ی ماد Skyrim: Enderal اطلاعاتی در مورد آخرین به‌روزرسان آن منتشر کرد

30 دی 1399 - 22:07

به تازگی اصلی‌ترین سازند‌ه‌ی ماد Skyrim: Enderal یعنی SureAI در جدیدترین بیانیه‌ی خود به ارائه‌ی اطلاعاتی در مورد آخرین به‌روزرسران این نسخه پرداخت و سپس اعلام کرد که قرار است بر روی ساخت ماد جدیدی برای یک عنوان بزرگ دیگر فعالیت نماید.

همان‌طور که ذکر شد، به تازگی کاربر SureAI که یکی از خلاق‌ترین مادسازان کنونی به شمار می‌آید، آخرین به‌روزرسان خود برای ماد بزرگ Skyrim: Enderal را منتشر کرد و اعلام کرد که دیگر بر روی گسترش بازی The Elder Scrolls V: Skyrim کار نخواهد کرد و قصد دارد بر روی یک پروژه‌ی جدید، بزرگ و بلندپروازانه فعالیت نماید.

کاربر آلمانی SureAI تاکنون مادهای فوق‌العاده‌ای برای دو مجموعه‌ی مشهور و بزرگ شرکت بتسدا (Bethesda) یعنی The Elder Scrolls و Fallout توسعه داده و به همین واسطه، در میان بازی‌بازان و علاقه‌مندان به ماد شهرت و محبوبیت بسیار زیادی دارد. این کاربر در حساب کاربری رسمی خود بر روی توییتر اعلام کرد که به علت کار بر روی پروژه‌ی دیگری، قادر به پشتیبانی از ماد Skyrim: Enderal برای مدت طولانی‌تر نخواهد بود. با این حال این مادساز بزرگ هنوز نام و جزئیاتی از پروژه‌ی بعدی خود نبرده است.

عنوان نقش‌آفرینی و جهان باز The Elder Scrolls V: Skyrim از زمان عرضه‌ی خود در سال ۲۰۱۱ میلادی توانست بسیاری از بازی‌بازان را با محتویات زیاد و جهان گسترده‌ به خود جذب نماید. با وجود محتویات بسیار زیاد و بسته‌های الحاقی مختلف، علاقه‌مندان به این اثر شروع به ساخت محتویات بیشتر در قالب مادهای گوناگون کردند. با وجود گذشت چندین سال و حتی معرفی نسخه‌ی ششم سری The Elder Scrolls، مادسازان هنوز به ادامه‌ی ساخت محتویات جدید به مانند پوسته‌های عجیب، ماد ارتقای گرافیکی و اضافه نمودن انواع شخصیت‌های جالب به این اثر ادامه می‌دهند. با این حال یکی از برترین و با کیفیت‌ترین مادهای بازی The Elder Scrolls V: Skyrim، ماد Skyrim: Enderal ساخته‌ی SureAI به شمار می‌آید.

اگرچه طرفداران ماد فوق‌العاده‌ی Skyrim: Enderal ممکن است از پایان پشتیبانی از آن کمی ناراحت شوند اما کاربر SureAI به آن‌ها اعلام نمود که ممکن است پس از پایان ساخت پروژه‌ی جدید و تجاری خود، مجددا ایده‌های جدیدی جهت ساخت ماد برای بازی The Elder Scrolls V: Skyrim را امتحان نماید. طبق اطلاعات منتشر شده آخرین به‌روزرسان ماد Skyrim: Enderal علاوه بر بهبود بخش نورپردازی، هاله‌ای از مه را به برخی از شهر‌های درون بازی خواهد افزود تا شاهد زیبایی بصری هرچه بیشتر این نسخه‌ی غیر رسمی باشیم.

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • GAMER 1995 گفت:

    این ماد فوق‌العاده‌ رو از دست ندین بیشتر از ۷۰ ساعت گیم پلی داره