رقابت‌های League بازی Call of Duty: Black Ops Cold War دچار تغییراتی خواهد شد

30 دی 1399 - 12:25

به تازگی شرکت اکتیویژن (Activision) اعلام کرد که قرار است قوانین بخش Call of Duty League بازی Call of Duty: Black Ops Cold War با تغییرات اساسی همراه شود. طبق اعلام این شرکت، تغییرات قوانین بر اثر اعتراض و بحث‌های زیادی بوده است که در مورد کلاس‌های مبارزه‌ی این بخش در انجمن‌ها و گروه‌های مختلف Call of Duty: Black Ops Cold War رخ داده است.

اخیرا شاهد آن بودیم که مشکلات بخش Call of Duty League عنوان Call of Duty: Black Ops Cold War به صورت چرخه‌ای ادامه داشته و بسیاری از کاربران به عدم تعادل و بالانس کلاس‌های مبارزاتی آن اعتراض داشته‌اند. با این حال به نظر می‌رسد که شرکت اکتیویژن و استودیوی تری‌آرک (Treyarch) به سختی در تلاش هستند تا چالش‌ها و مشکلات مربوط به این بخش را که مورد اعتراض بسیاری بوده است را رفع سازند. به نظر می‌رسد به‌روزرسان آینده‌ی بازی Call of Duty: Black Ops Cold War قرار است علاوه بر ایجاد اصلاحاتی در کلاس‌های از پیش ساخته‌ی بخش Call of Duty League، برخی قوانین آن را نیز با تغییرات اساسی همراه سازد.

به گفته‌ی آقای لوئیس تاد (Lewis Todd) که یکی از معروف‌ترین بازی‌بازان مجموعه‌ی Call of Duty به شمار می‌آید، کلاس‌های پیش‌ساخته‌ی بخش Call of Duty League مورد بحث و اعتراض قرار دارند و از تعادل مناسبی برخوردار نیستند. به گفته‌ی این شخص، کلاس‌های Call of Duty League باید توسط بازی‌بازان حرفه‌ای و انجمن‌های رسمی بازی شکل بگیرند تا انواع سلاح به همراه پرک و تجهیزات به صورت کاملا کاربردی و عادلانه بین کلاس‌های مختلف تقسیم شوند و از تعادل کافی برخوردار باشند. حال به نظر می‌رسد به‌روزرسان بعدی بازی Call of Duty: Black Ops Cold War قرار است محدودیت کاربران در شخصی‌سازی کلاس‌های پیش‌ساخته‌ی بخش Call of Duty League را از بین ببرد تا علاقه‌مندان به دلخواه و در صورت نیاز بتوانند برخی سلاح‌ها، تجهیزات و پرک‌ها را تغییر دهند.

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. در پایان شما می‌توانید نقد و بررسی این اثر را در سایت گیمفا مشاهده نمایید.

Y.R
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید