به‌روزرسانی جدید بازی Company of Heroes 2 منتشر شد

۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۶

استودیوی سازنده‌ی بازی Company of Heroes 2 همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز به‌روزرسانی تازه‌ای را برای این اثر در دسترس قرار داد که به رفع بسیاری از مشکلات آن می‌پردازد.

Company of Heroes 2 از سری عناوین جذاب در سبک‌ استراتژی است که ابتدا در سال ۲۰۱۳ میلادی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت و مانند نسخه‌ی اول، باز هم استقبال خوبی از آن به عمل آمد. در این عنوان باید هدایت ارتشی کوچک را به دست گرفته و به مرور زمان آن را بهتر و قوی‌تر کنید. سپس باید با دشمنان فراوانی مبارزه داشته و بر آن‌ها غلبه کنید. به همین منظور، سلاح‌ها و آیتم‌هایی بی‌شماری هم به دستتان می‌رسید که استفاده از آن‌ها برای کسب پیروزی الزامی خواهد بود. بنابراین در صورتی که از دوستداران این ژانر هستید، Company of Heroes 2 را به هیچ وجه از دست ندهید.

با این که چند سال از عرضه‌ی بازی Company of Heroes 2 می‌گذرد، اما بسیاری از بازی‌بازان از تجربه‌ی آن سیر نمی‌شوند. در همین راستا، پشتیبانی تیم سازنده یعنی استودیوی رلیک اینترتینمنت (Relic Entertainment) نیز از این اثر ادامه دارد و هر چند وقت یک بار به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی متنوعی برای آن منتشر می‌شود. قابل ذکر است که دو شرکت سگا و فرال اینتراکتیو (Feral Interactive) نیز به صورت مشترک در امر نشر این نسخه نقش داشته‌اند.

حال امروز یک به‌روزرسانی تازه برای بازی Company of Heroes 2 عرضه شده است که به رفع مشکلات و نواقص آن می‌پردازد. این ایرادات بیشتر به نسخه‌ی سیستم ۶۴ بیتی مربوط می‌شود و از این پس بازی‌بازان قادر هستند تا با خیال راحت‌تری آن را ادامه دهند. ضمنا ده نقشه‌ی جدید به بازی آورده شده است تا شاهد تنوع بیشتری هم باشیم. البته برخی از نقشه‌های قدیمی این اثر حذف شده است و این‌ طور که پیداست، دیگر در میان طرفداران محبوبیت ندارند. همه‌ی این موارد دست به دست هم داده است تا بازی تقریبا متفاوت و هیجان‌انگیزتری را تجربه نماییم.

در پایان می‌توانید نقد و بررسی بازی Company of Heroes 2 را از طریق این نشانی مطالعه کنید.

8
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید