تریلری از Project Mara استودیوی نینجا تئوری منتشر شد

۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۳

استودیوی نینجا تئوری، قسمت سوم از مجموعه‌ی ویدئویی Dreadnought Diaries را به اشتراک گذاشت، جایی که سازندگان، عنوان رمزی، Project Mara را بر روی بازی گذاشتند.

رئیس استودیوی نینجا تئوری (Ninja Theory)، تمیم آنتونیادس (Tameem Antoniades) فاش کرد که Project Mara، در ژانویه‌ی سال ۲۰۲۰ برای اولین بار معرفی شد و تمرکز آن به تصویر کشیدن وحشت ذهنی است. آن هم در یک مکان واحد و ثابت مانند آپارتمان جریان خواهد داشت. هرچند که در کوچک‌ترین جزئیات به بهترین شکل ممکن ساخته می‌شوند. وی در این مورد توضیح داد:

Project Mara برای ما پروژه‌ای بسیار خاص است، چون جدا از این‌که پروژه‌ای چمع و جور است، اما ما در تلاش هستیم کارهای زیادی را انجام دهیم که قبلاً هرگز انجام نداده بودیم. یکی از این موارد ثبت وسواس گونه‌ی واقعیت است. بازی در یک آپارتمان واقع در یک دنیای واقعی تنظیم شده است و هدف تیم هنری بازآفرینی کامل این آپارتمان است. برای این کار ابتدا با جزئیات شروع می‌کنیم. ما بسیاری از مواد تشکیل دهنده‌ی یک ساختمان مانند چوب،آجر، میله و اجزای مشابه را تهیه کردیم و در شرایط مختلف از آن‌ها، عکس‌برداری کردیم. ما همچنین یک دسته از آن را اسکن کردیم، با استفاده از اسکنر خانگی که مدیر هنر فنی ما، متیو ایجاد کرده است. با استفاده از این مراجع، ما سایه‌ها و نقشه‌های جزئیات را ایجاد کردیم تا سعی کنیم مواد را تا آنجا که ممکن است برای زندگی درست کنیم.

آنتونیادس همچنین اطلاعات مختصری را به اشتراک گذاشت که برای همه‌ی پروژه‌های این استودیو (از جمله Senga’s Saga: Hellblade II، به احتمال زیاد) اعمال خواهد شد:

استودیو به سمت طراحی‌های هنری سوق داده شده است. توسعه‌ی این سایه‌ها یک فرآیند طولانی و طاقت فرسا بوده است که هنرمندان ما چندین ماه بر روی آن وقت گذاشته‌اند.ما در مراحل پایانی نتایج خوبی نسبت به بازآفرینی مواد واقعی به‌دست آوردیم. این پروژه چالشی برای هنرمندان استودیو است که آنچه در مقیاس کوچک با این مواد به‌دست آوردیم، در آپارتمانی که طراحی می‌کنیم، استفاده شوند. هیچ راهی وجود ندارد که بتوانید این کار را با دست انجام دهید. این نوع تغییرات در استودیوی نینجا تئوری در شیوه‌ی طراحی ایجاد شده است. طراحان برای ایجاد فقط یک سری اشیا تلاش نمی‌کنند، بلکه آن‌ها در حال طراحی یک سیستم یکپارچه هستند که بتوانند یک مجموعه منسجم را ایجاد کنند و تغییرات آن شی در شرایط مختلف را برنامه‌ریزی کنند این یک رویکرد کاملاً متفاوت است که پایه ریزی برای همه‌ی پروژه‌های ما در این استودیو و آثار آینده خواهد بود.

هنوز تاریخی دقیقی برای انتشار Project Mara وجود ندارد، اما به‌نظر می‌رسد کمی بعد از انتشار Senua’s Saga: Hellblade II باید منتظر این بازی باشیم. در ادامه می‌توانید ترلیری که جدیدا از این پروژه منتشر شده است را ببینید.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P

32
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید