تریلر معرفی شخصیت Fuse بازی Apex Legends منتشر شد

30 دی 1399 - 00:11

استودیوی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) به تازگی اطلاعات بسیار زیادی را در مورد فصل هشتم بازی Apex Legends و شخصیت جدید Fuse به اشتراک گذاشته است. این شخصیت قرار است تا به همراه سلاح جدید ۳۰-۳۰ Repeater و نقشه‌ی تغییر یافته‌ی King’s Canyon به بازی محبوب بتل رویال Apex Legends اضافه شود.

تریلر جدید «Good as Gold»، داستان زندگی Fuse و تاریخچه‌ی پیچیده‌ی او با مواد منفجره و بهترین دوستش، Wally، را به ما نشان می‌دهد. Fuse و Wally برای حفظ استقلال خود از Syndicate، به عنوان مبارزان آزادی خواه Salvo فعالیت می‌کردند. اما به مرور زمان، Fuse تصمیم گرفت تا زمان بیش‌تری را در مسابقات مبارزه‌ی Salvo بگذراند و این موضوع بر روی رابطه‌ی این دو تاثیر منفی داشت.

پس از این که Salvo خبر ملحق شدن به Syndicate را اعلام کرد و Fuse نیز تصمیم گرفت تا در مسابقات Apex Games شرکت کند، فاصله‌ی بین Fuse و Wally بسیار بیش‌تر از گذشته شد. در نهایت، اختلاف بین این دو دوست به درگیری منجر شد و در طی این مشاجره، Fuse دست راست خود را از دست داد.

به عنوان ۱۶‌امین Legend بازی Apex Legends، شخصیت Fuse در مبارزات از مواد منفجره‌ی مختلفی بهره می‌برد؛ موضوعی که قطعاً او را از دیگر شخصیت‌های بازی متمایز می‌کند. اگرچه این ویدئو به نمایش قابلیت‌های او در گیم‌پلی نمی‌پردازد، اما برخی از دیتاماینر‌ها (Dataminer) مدعی هستند که در فایل‌های Apex Legends به مهارت‌های Fuse و Ultimate او اشاره شده است.

طبق گفته‌ی Someone WhoLeaks، ‌قابلیت Ultimate شخصیت Fuse با نام The Motherlode شناخته می‌شود. با اجرای این حرکت، Fuse یک بمب را پرتاب می‌کند که پس از انفجار و وارد کردن ۷۰ آسیب،، یک حلقه‌ی آتشین را در اطراف محل انفجار تشکیل داده که با گذر زمان حداکثر ۶۰ آسیب را به دشمنان وارد می‌کند. علاوه بر The Motherlode، ظاهراً شخصیت Fuse دارای یک قابلیت تاکتیکی با نام Airburst Grenade نیز خواهد بود. پس از وقایع تریلر منتشر شده، Fuse حالا از یک دست مکانیکی استفاده می‌کند که طبق اطلاعات فاش شده از فایل‌های بازی، قادر است مثل یک نارنجک انداز عمل کند.

سلاح جدید ۳۰-۳۰ Repeater

به غیر از یک شخصیت جدید، ۳۰-۳۰ Repeater نیز به عنوان اولین سلاح lever-action rifle به بازی اضافه خواهد شد. در مجموع، توسعه دهندگان بیش از ۱۰۰ آیتم را از طریق بتل پس فصل هشتم به طرفداران ارائه خواهند داد. در نهایت باید اعلام کنیم که به مناسبت ورود Fuse، نقشه‌ی King’s Canyon برای بار سوم تغییر زیادی کرده است.

به‌روزرسان فصل هشتم Apex Legends در تاریخ ۱۴ بهمن (۲ فوریه) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید