ماد جدید Cyberpunk 2077 سیستم نورپردازی دموی نمایشی E3 2018 را به این عنوان باز می‌گرداند

Cyberpunk 2077

ماد جدید منتشر شده برای بازی Cyberpunk 2077 که بصورت آنلاین در دسترس همگان قرار گرفته است، در تلاش است تا دقیقا همان سیستم روشنایی و نورپردازی نمایش داده شده برای این عنوان در نسخه‌ی نمایشی E3 سال ۲۰۱۸ را به بازی برگرداند.

این ماد جدید منتشر شده در تلاش است تا با بهره گیری از فایل‌های بلااستفاده مانده و موجود در این عنوان، همان سیستم نورپردازی و روشنایی بازی که در دموی این اثر در رویداد E3 نمایش داده شد و باعث حیرت بسیاری از حاضران در این رویداد گردید، به بازی اضافه کند. البته همانطور که می‌دانید اخیرا اعلام شد که دموی نمایشی در رویداد E3، صرفا ساختگی بوده و از بازی گرفته نشده بوده است. البته لارم به ذکر است که استودیوی سی دی پراجکت رد نیز به این سخنان واکنش نشان داد که می‌توانید از اینجا مطالعه نمایید.

منتشر کننده‌ی این ماد که نخواسته تا نامش فاش شود، در طی انتشار پستی گفته است که

من برای ایجاد همان ظاهری که در سال ۲۰۱۸ دیدیم، تغییراتی را ایجاد کرده‌ام (که البته همه از آن خوششان نمی‌آید)، اما به طور معمول، سی دی پراجکت رد فایل و کد‌های بدون استفاده‌ی زیادی را در بازی خود به جا می‌گذارد و من نیز از آن‌ها برای ساخت این ماد استفاده کردم.

به نظرم نورپردازی این بازی در رویداد E3 سال ۲۰۱۸ بسیار بهتر از نسخه‌ی فعلی بود و امیدوارم که با این ماد بتوانید به همان سیستم نورپردازی دست بیابید.

شما می‌توانید این ماد را از طریق وبسایت نکسوس مادز (Nexus Mods) دانلود کرده و بر روی بازی خود نصب نمایید.

جامعه مادینگ و مادسازان بازی Cyberpunk 2077 ثابت کرده است که بسیار فعال است و از زمان عرضه‌ی رسمی بازی در ماه گذشته، حالت‌ها و مادهای متفاوتی را منتشر نموده است. از جمله‌ی آخرین مادهای منتشر شده برای این بازی می‌توان به مادهای سوم شخص ساز و یا مادی که باعث می‌شود تا بتوانید آب و هوا را تغییر داده و کاری کنید تا هوا بیشتر آفتابی و یا ابری باشد، اشاره کرد که به خودی خود باعث تغییر بازی تا حدود زیادی نسبت به نسخه‌ی اصلی بازی می‌شوند.

Cyberpunk 2077 بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس، رایانه‌های شخصی و سرویس استدیا (Stadia) در دسترس بازی‌بازان قرار دارد. همچنین شما می‌توانید در صورت تمایل نقد و بررسی بازی را به قلم مهدی رضایی از اینجا و یا بررسی ویدیویی بازی توسط سعید آقابابایی را از اینجا مشاهده نمایید.

بازی Cyberpunk 2077 با تمامی نقاط قوت و ضعف‌هایش عرضه شد و توانست تا در ابتدای عرضه‌ی خود فروش بسیار بالایی را تجربه نماید. متاسفانه در ادامه این بازی با مشکلات زیادی روبه‌رو شد تا حدی که موجب ضرر ۱ میلیارد دلاری عوامل سازنده‌ی آن و همینطور مطرح شدن احتمال خریداری استودیوی سی دی پراجکت رد گردید.

نظر شما درباره‌ی این بازی چیست؟ آیا سی دی پراجکت رد می‌تواند تا دوباره با قدرت بازگردد یا محکوم به ورشکستگی خواهد بود؟ با ما به اشتراک بگذارید.

meysamb@alistar
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید