راهنمای خرید کامپیوتر گیمینگ بر اساس بودجه‌های مختلف

۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۱

با توجه به عرضه سخت افزاهای جدید و انتشار بازی‌های بسیار جذاب که از سیستم‌های گرافیکی روز به روز قدرتمندتری برخوردار هستند، تهیه یک کامپیوتر گیمینگ همیشه نیازمند راهنمایی است. طی این نوشتار سه سیستم متناسب برای اجرای بازی‌های جدید معرفی خواهیم کرد که توانایی اجرای عناوین جدید با کیفیت (چینش پیکسل یا همان وضوح) HD1080 با تظیمات گرافیکی متوسط، کیفیت HD1080 با بالاترین تنظیمات گرافیکی و کیفیت ۲K با بالاترین تنظیمات گرافیکی را دارند. با توجه به نوسانات قیمت دلار، قیمت این قطعات در این نوشتار ذکر نشده است.

 

سیستم پیشنهادی اول

 

  • نکته مهم: در تهیه این سیستم می بایست دقت کرد تا از پردازنده‌های سری Tray استفاده نکنید؛ زیرا خنک کننده پردازنده این سیستم همان خنک کننده داخل جعبه است.
  • نکته مهم: این سیستم مناسب برای اجرای بازی های روز با وضوح HD1080p با تنظیمات گرافیکی متوسط است.

 

 

سیستم پیشنهادی دوم

 

 

  • نکته مهم: این سیستم پیشنهادی مناسب برای اجرای عناوین روز در وضوح HD1080p با بالاترین تنظیمات گرافیکی است.
  • نکته مهم: در تهیه این سیستم می بایست دقت کرد تا از پردازنده‌های سری Tray استفاده نکنید؛ زیرا خنک کننده پردازنده این سیستم همان خنک کننده داخل جعبه است.

 

سیستم پیشنهادی سوم

 

  • نکته مهم: این سیستم گیمینگ مبتنی بر دو پلتفرم Intel و AMD معرفی شده است و شما مطابق با بودجه و انتخاب خود می توانید یک مادربرد و یک پردازنده سازگار با یکدیگر را انتخاب کنید.
  • نکته مهم: این سیستم گیمینگ مناسب برای اجرای بازی‌های جدید در وضوح ۲K با تنظیمات گرافیکی بالا است.
  • نکته مهم: در خرید این سیستم می‌بایست دقت کرد تا تنها پردازنده اینتل از سری KF و Tray تهیه شود که قیمت کمتری نسبت به مدل دیگر خود دارد. این مدل پردازنده فاقد پردازشگر گرافیکی داخلی و فن است که اولین مورد بر روی کاهش دما و مورد دوم بر روی قیمت پردازنده تاثیر گذار است.
1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید