Hitman 3 یک بسته الحاقی رایگان مربوط به نسخه‌ی اول خواهد داشت

29 دی 1399 - 13:28

به تازگی استودیوی بازی‌سازی آی‌او اینتراکتیو (IO Interactive) در خبری رسمی اعلام کرد که کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی می‌توانند با خریداری بازی Hitman 3، یک بسته‌ی الحاقی جالب در مورد نسخه‌ی اول آن دریافت نمایند.

عنوان اکشن و مخفی‌کاری Hitman 3 قرار است به زودی عرضه شود و بسیاری از علاقه‌مندان به این مجموعه برای کشتن اهداف خود با آزادی عمل بسیار بالا و راه‌های ترور خلاقانه لحظه‌شماری می‌کنند. مامور ۴۷ در این عنوان قرار است ماجراجویی‌های خود را در شهرهای مختلف سراسر جهان به مانند دوبی، برلین و سایر نقاط ادامه دهد. با این حال استودیوی آی‌او اینتراکتیو به بازی‌بازان اعلام کرد در صورتی که قصد تجربه‌ی ماموریت‌های بیشتر و قبلی مامور ۴۷ را داشتند، قادر خواهند بود دو نسخه‌ی قبلی این سری را نیز به کیفیت به‌روزشده خریداری نمایند. در همین راستا اخیرا این سازنده در جریان رویداد EGS، به خریداران نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Hitman 3 وعده‌ی ارائه‌ی بسته‌ الحاقی نسخه‌ی اول سری را داده است و این محتویات از همان روز اول عرضه به صورت رایگان در دسترس تمام کاربران این نسخه قرار خواهد گرفت.

این اقدام اخیر استودیوی آی‌او اینتراکتیو به این علت است که به بازی‌بازان قول داده بود در صورت در اختیار داشتن دو نسخه‌ی اول و دوم مجموعه‌ی Hitman، می‌توانند در نسخه‌ی سوم به راحتی به محتویات آن‌ها دسترسی پیدا نمایند. با این که کاربران کنسول‌ها مشکلی از این نظر نخواهند داشت اما باید در نظر گرفت که عنوان Hitman 3 به صورت انحصاری بر روی فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games) در دسترس قرار خواهد گرفت و بعدها برای کاربران پلتفرم استیم (Steam) عرضه می‌شود. همچنین نسخه‌ی دوم و اول سری Hitman بر روی فروشگاه استیم منتشر نشده است. حال استودیوی آی‌او اینتراکتیو نسخه‌ی نخست را به صورت بسته الحاقی رایگان در اختیار کاربران رایانه‌های شخصی قرار داده و احتمالا نسخه‌ی دوم را نیز به همین شکل و در آینده منتشر نماید.

استودیوی آی‌او اینتراکتیو به خاطر مشکلات به وجود آمده از جامعه‌ی بازی‌بازان خود عذرخواهی نمود و اعلام کرد که در تلاش است تا بهترین راه حل ممکن برای این مشکل را پیدا نماید. این استودیو اعلام کرد که خریداران Hitman 3 بر روی فروشگاه اپیک گیمز نیازی به تهیه‌ی دو نسخه‌ی قبلی نخواهند داشت و می‌توانند به مانند افرادی که این عنوان را از فروشگاه استیم خریداری کرده‌اند، به محتویات نسخه‌ی قبلی به صورت رایگان دسترسی داشته باشند. علاوه بر این، استودیوی سازنده اعلام کرد بازی‌بازانی که تا ۱۰ روز پس عرضه‌ی Hitman 3 اقدام به تهیه‌ی آن نمایند، قادر خواهند بود Hitman 1 GOTY Access Pass را به صورت رایگان به دست آورند.

بازی اکشن و مخفی‌کاری Hitman 3 قرار است در تاریخ ۱ بهمن ماه ۱۳۹۹ (۲۰ ژانویه ۲۰۲۱ میلادی) بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی، سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد.

معین سلیمانیmeysamb
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید