ویدئوی جدید Cyberpunk 2077 شخصیت V را در هنگام خواب نشان می‌دهد

۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۵
بازی Cyberpunk 2077

همانطور که می‌دانیم بازی Cyberpunk 2077 یک عنوان اول شخص است. با این حال این مانع از این نشده است که برخی از مادسازها (Modder) راهی برای بازی کردن این عنوان در حالت سوم شخص نیابند. همچنین اخیرا تعدادی ماد برای این بازی ساخته شده که در آن‌ها می‌توانید این عنوان را به صورت سوم شخص بازی کنید(می‌توانید خبر مربوط را از اینجا مشاهده نمایید).

این تغییر زاویه‌ی دید در بازی، به بازی‌بازان امکان دیدن مواردی را داده است که احتمالا استودیوی سی دی پراجکت رد (CD Projekt Red) اصلا قصد نداشته است که آن‌ها را نمایش دهد. یکی از این موارد، دیدن وی (V)، شخصیت اصلی بازی، هنگامی است که به خواب می‌رود و نتیجه‌ی کار بسیار جالب به نظر می‌رسد.

یکی از کاربران وبسایت رددیت (Reddit) با نام مستعار jk47_99 ویدیویی به اشتراک گذاشته که وی را در حالت سوم شخص و هنگامی که در تخت خواب خوابیده است، نشان می‌دهد. در ادامه می‌توانید این ویدیو را مشاهده نمایید.

دانلود ویدیو

در اوایل این ماه یک ماد سوم شخص برای عنوان Cyberpunk 2077 توسط مادساز مشهور، جیل بیکر (Jelle Bakker) منتشر شد(می‌توانید خبر مربوط را از اینجا مشاهده نمایید) و هم اکنون از طریق سایت نکسوس ماد (Nexus Mods) در دسترس همگان قرار دارد. البته کاملا مشخص نیست که آیا از این ماد برای پیدا کردن حالت خواب شخصیت V در ویدیوی بالا استفاده شده یا نه. با این حال جیل بیکر نیز انیمیشن‌هایی از V به اشتراک گذاشته است که احتمال اینکه از همان ماد ساخته شده توسط وی استفاده شده باشد را افزایش می‌دهد. نکته‌ی جالب اینجاست که طبق گفته‌ی خود سی دی پراجکت رد، این بازی در ابتدا یک عنوان سوم شخص بوده است!

بسیار جالب خواهد بود که ببینیم آیا استودیوی سی دی پراجکت رد بالاخره حالت سوم شخص را برای بازی Cyberpunk 2077 منتشر می‌کند یا نه. با توجه به اینکه بازی‌بازان می‌توانند تا V را به روش‌های بسیار متفاوتی شخصی سازی کنند و تا کوچکترین جزئیات را نیز تغییر دهند، کمی شگفت انگیز است که تمامی این جزئیات و شخصی سازی گسترده با حالت اول شخص بازی به نوعی به هدر رود.

البته لازم به ذکر است که با توجه به اینکه در مادهای منتشر شده از حالت سوم شخص این بازی، جزئیات بسیاری حذف شده‌اند و همچنین تا حدودی عملکرد ضعیفی را در ارائه‌ی حالت سوم شخص به نمایش گذاشته‌اند، به نظر می‌رسد که ساخن حالت سوم شخص کمی پیچیده‌تر از چیزی که اکثریت فکر می‌کنند، باشد و استودیوی سازنده نیز به زمان بیشتری برای ارائه‌ی این حالت نیاز داشته باشد.

با این همه، سی دی پراجکت رد طی ماه‌های آینده، کارهای زیادی برای انجام دادن پیش رو دارد. این توسعه دهنده با در حال مذاکره با سونی (Sony) است تا این عنوان را بار دیگر در فروشگاه پلی‌استیشن عرضه کند و همچنین چندین اشکال و خطای مهم در طول بازی وجود دارد که باید برطرف شوند. به نظر می‌آید که در حال حاضر طرفداران مجبورند تا با این مادهای مختلف کنار بیایند و یا در انتظار انتشار نسخه‌ی نسل نهمی بازی باشند.

بازی Cyberpunk 2077 هم اکنون بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس، رایانه‌های شخصی و همچنین سرویس‌ استدیا (Stadia) در دسترس مخاطبان قرار دارد. در صورت تمایل نیز می‌توانید نقد و بررسی این بازی را به قلم مهدی رضایی از اینجا و بررسی ویدیویی این بازی را که توسط سعید آقابابایی انجام شده است، از اینجا مشاهده نمایید.

نظر شما در این باره چیست؟ آیا تمایل دارید تا حالت سوم شخص به این بازی افزوده شود و یا معتقدید که حالت اول شخص برای این عنوان بهتر از بقیه است؟ با ما به اشتراک بگذارید.

10
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید