آماری از فروش کنسول نینتندو سوییچ در کشور فرانسه منتشر شد

29 دی 1399 - 09:34

شرکت نینتندو امروز در تازه‌ترین خبر خود آمار تازه‌ای از فروش کنسول نینتندو سوییچ در کشور فرانسه را منتشر کرد که بسیار جالب بوده و بازی‌بازان و به خصوص دارندگان آن را به وجد آورده است.

۲۰۲۰ سال فوق‌العاده‌ای برای کنسول نینتندو سوییچ بود. شرکت نینتندو توانست با تلاش فراوان اعضای خود، این کنسول را به محبوبیت بیشتری نسبت به گذشته برساند. اکنون بازی‌های بیشتر و بهتری برای این کنسول در دسترس قرار می‌گیرند و بسیاری از بازی‌بازان برای خرید آن هیچ تردیدی ندارند. سیر صعودی کنسول نینتندو سوییچ همچنان ادامه دارد و نینتندو برنامه‌های جذابی را برای سال ۲۰۲۱ در نظر گرفته است. بدون شک امسال اخبار خوبی را از سوی اعضای این شرکت خواهیم شنید.

به نظر می‌رسد که کنسول نینتندو سوییچ در کشور فرانسه نیز از محبوبیت فراوانی برخوردار است. به گفته‌ی نینتندو، فروش این کنسول در کشور گفته شده از مرز ۵ میلیون نسخه عبور کرده است که در نوع خود آمار بی‌نظیری به حساب می‌آید. ۱٫۴ میلیون نسخه از این آمار هم به تنهایی متعلق به سال ۲۰۲۰ بوده است و در کل شاهد ۴۰ درصد رشد بیشتر در مقایسه با هر سال بوده‌ایم. Animal Crossing: New Horizons به پرفروش‌ترین بازی نینتندو سوییچ در این کشور تبدیل شده است و روز به روز هم به شمار طرفداران آن اضافه می‌شود. از دیگر بازی‌های مورد توجه فرانسه باید به Mario Kart 8 Deluxe، Super Mario 3D All Stars و Ring Fit Adventure اشاره داشت.

البته برنامه‌های شرکت نینتندو برای آینده تنها به این کنسول مربوط نمی‌شود. ظاهرا آن‌ها قصد دارند تا نینتندو سوییچ جدیدی را در دسترس بازی‌بازان قرار دهند که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید. بسیاری از افراد نیز عقیده دارند که این کنسول از لحاظ فروش می‌تواند رقیب سرسختی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس/اس باشد. نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در این مورد چیست؟

برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید