اپیک گیمز و IO Interactive در مورد مسائل مربوط به بازی Hitman مذاکره می‌کنند

29 دی 1399 - 00:48

بازی Hitman 3، سه روز دیگر منتشر خواهد شد و تیم توسعه‌دهنده و اپیک گیمز وقت زیادی برای رفع مشکل ندارند.

علی‌رغم تبلیغاتی مبنی بر این‌که با داشتن بازی Hitman 2 در استیم (Steam)، این اجازه را دارید تا هنگام انتشار عنوان Hitman 3 در فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games Store)، با انتقال پیشرفت‌های خود از عنوان دوم این سری، نسخه‌ی سوم را با گزینه‌های بیشتری تجربه کنید، اما متاسفانه اخبار برعکسی در این چند مدت منتشر شده است. این موضوع باعث واکنش‌های شدیدی شد، بنابراین مدیر عامل شرکت اپیک گیمز (Epic Games)، تیم سوئینی (Tim Sweeney) تصمیم گرفت در مورد این اوضاع با آی‌او اینتراکتیو (IO Interactive) وارد گفتگو شود.

دلیل بحث برانگیز این است که Hitman 1 و ۲ در استیم منتشر شده، در حالی که سومین نسخه‌ی این سری انحصاری فروشگاه اپیک گیمز است. با وضعیت موجود، اگر می‌خواهید بازی با تمام پیشرفت‌های قبلی برای شما فعال بشود، باید نسخه‌ی دوم را دوباره بخرید. اگر این مشکل حل بشود، امیدواریم برای کسانی که قبلا بازی Hitman 2 را در فروشگاه اپیک گیمز خریداری کرده‌اند، بازپرداخت شود. در حال حاضر، سوینی اظهار داشت:

متأسفیم، تیم ما با آی‌او در حال بررسی این موضوع است. هرگز قصد اپیک گیمز، ایجاد شرایطی نیست که کسی که صاحب یک بازی در استیم است مجبور باشد آن را دوباره در فروشگاه اپیک گیمز بخرد تا از مزایای کامل آن بهره‌مند شود.

 

سه روز دیگر بازی منتشر می‌شود، بنابراین تیم سوئینی و اپیک گیمز وقت زیادی برای از بین بردن سردرگمی و رفع مشکل ندارند، به‌خصوص اگر آن‌ها فقط از پس این مشکل بر می‌آیند. مذاکرات باید سریع باشد و اقدامات لازم انجام شود.  علاوه بر این، مساله ناخوشایند دیگر این است که هر بازی از این سری توسط فرد متفاوتی منتشر می‌شود. به‌نظر می‌رسد سوینی مدیر عامل شرکت اپیک گیمز می‌خواهد این وضعیت را برطرف کند. امیدواریم که راه حلی برای این موضع طی دو روز آینده ایجاد شود. در طی روزهای گذشته روش انتقال پیشرفت‌ها از نسخه‌ی دوم به سوم نیز بیان شده بود که می‌توانید از اینجا آن را مطالعه کنید.

برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Amiragha گفت:

  چقدر این اپیک گیمز حاشیه داره
  چه خبره!

  • GameOver گفت:

   این یکی از استراتژی های شرکت برای بیشتر دیده شدن و جذب پلیراست

 • اپل اونجوری اینم استیم کلا اپیک یه تنه میخوای جلوی همه ابر قدرتا وایسته