اطلاعات جدیدی از بازی Elite Dangerous: Odyssey منتشر شد

28 دی 1399 - 23:15

استودیوی فرانتیر (Frontier) به تازگی با پاسخ دادن به سوالات مختلف بازی‌بازان، اطلاعات جدیدی را از بازی Elite Dangerous: Odyssey منتشر کرده است که بخش زیادی از آن بر روی رفتار NPC‌ها و مناطق مسکونی بازی تمرکز دارد.

اولین نکته‌ی قابل توجه این است که اگر بازی‌بازان به یک پایگاه نظامی حمله کنند، افراد درون پایگاه با نیروی کمکی تماس گرفته و کار را برای شما سخت‌تر خواهند کرد. با این حال، نیروی کمکی یک عنصر نامحدود نیست. پس شما می‌توانید تمام افراد را بکشید و پایگاه را غارت کنید، اما در نظر داشته باشید که «عواقب اعمال شما بسیار سنگین خواهد بود.»

زمانی که صحبت از ماموریت‌ها شد، نماینده‌ی فرانتیر توضیح داد که بازی‌بازان می‌توانند ماموریت‌های مختلفی را خارج از پایگاه‌ها و بندر‌ها دریافت کنند. این ماموریت‌ها برای گروه‌های مختلفی در نظر گرفته شده‌اند و افرادی که ماموریت‌ها را به شما منتقل می‌کنند نیز متعلق به این گروه‌ها هستند. همچنین NPC‌ها به صورت اتفاقی در مناطق بازی ظاهر نمی‌شوند و شما در طی بازی خود در مکان‌های خاصی با آن‌ها مواجه خواهید شد.

مناطق مسکونی Elite Dangerous: Odyssey دارای چندین حالت با نام‌های فعال، متروکه، جنگ، آسیب دیده، آنلاین، آنلاین آسیب دیده، آفلاین، آفلاین آسیب دیده و منطقه‌ی درگیری هستند. اگرچه بازی‌بازان قادر هستند تا تمام NPC‌ها را در یک منطقه‌ی مسکونی به قتل برسانند، اما یک منطقه‌ برای همیشه خالی از سکنه نخواهد ماند و به مرور زمان دوباره قابل سکونت خواهد شد.

البته حمله به یک منطقه‌ی مسکونی اصلاً کار ساده‌ای نیست. سیستم‌های دفاعی قدرتمندی در اطراف این مناطق وجود دارند که به سرعت می‌توانند سفینه‌ی شما را از بین ببرند. علاوه بر استفاده از برخی سلاح‌های قدرتمند و درگیری مستقیم با دشمنان مانند دیگر عناوین تیراندازی اول شخص، شما می‌توانید به صورت مخفیانه نیز وارد منطقه شده و سیستم‌های دفاعی را از کار بیاندازید. با انجام این کار، دیگر بازی‌بازان می‌توانند با وسایل نقلیه وارد منطقه درگیری شوند و شما هم به برخی مناطق محدود شده دسترسی پیدا خواهید کرد.

بسته‌ی گسترش دهنده‌ی Odyssey بازی Elite Dangerous در انتهای بهار ۲۰۲۱ برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و در پاییز سال جاری برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است که کاربران رایانه‌های شخصی می‌توانند به زودی نسخه‌ی آلفای این عنوان را تجربه کنند.

برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • Good look گفت:

    گیم پلی کوتاهی ازش دیدم قشنگه سبک مسفیکت