بازی Scott Pilgrim Vs. The World بر روی نینتندو سوییچ کمتر از ۳ ساعت بیش از ۲۵۰۰۰ نسخه فروخت!

به گزارش لیمیتد ران گیمز (Limited Run Games)، بازی Scott Pilgrim vs The World: The Game – Complete Edition به عنوان یک نسخه‌ی دوباره منتشر شده و به نوعی ریبوت یافته، بسیار موفق ظاهر شده است.

در ابتدا لازم به ذکر است که اگرچه نسخه‌ی دیجیتالی Scott Pilgrim vs The World: The Game توسط یوبی‌سافت (Ubisoft) منتشر شده است، اما این شرکت لیمیتد ران گیمز بود که ناشر نسخه‌ی فیزیکی این عنوان شد.

شرکت لیمیتد ران گیمز، مسئول انتشار سه نسخه‌ی Scott Pilgrim vs The World: The Game – Complete Edition و همچنین پیش خرید نسخه‌های نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن ۴ بازی اصلی یا نسخه‌ی Classic Edition و یا نسخه‌ی K.O، که این نسخه در تاریخ ۱۵ ژانویه معرفی شد، می‌باشد.

لیمیتد ران گیمز طی انتشار پستی گفت: ما در کمتر از ۳ ساعت ۲۵۰۰۰ نسخه از بازی Scott Pilgrim را تنها بر روی نینتندو سوییچ فروخته‌ایم! همچنین در ادامه‌ی این پست داگلاس بورات (Douglas Bogart)، از اعضای ارشد این شرکت، در طی انتشار توییتی در توییتر (Twitter) گفت: بسیار سپاسگزارم برای پشتیبانی همیگشی شما و همچنین ثبت رکورد بیشترین فروش بازی که تا بحال تجربه کرده‌ایم!

احتمال می‌رود که یکی از دلایل محبوبیت این عنوان و فروش گسترده‌ی آن، روند عجیب و غریبی باشد که برای انتشار و توسعه‌ی آن طی شده است. این بازی برای اولین بار در آگوست ۲۰۱۰ بر روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس ۳۶۰ و پلی‌استیشن ۳ عرضه شد. نکته‌ی جالب توجه اینجاست که این عنوان ۴ سال بعد به طرز مشکوکی از روی تمامی فروشگاه‌های دیجیتالی بازی‌های ویدیویی حذف شد و هنوز هم هیچ دلیل قانع کننده‌ای برای این اتفاق ارائه نشده است که بر مشکوک بودن ماجرا می‌افزاید.

لازم به ذکر است که شرکت لیمیتد ران گیمز اعلام کرده است که برای آن دسته از بازی‌بازانی که خواهان نسخه‌ی فیزیکی این عنوان هستند، نسخه‌ی فیزیکی بازی را ارسال می‌نماید و جای نگرانی نیست. بعد از اعلام این خبر تعداد بسیار زیادی از بازی‌بازان نسخه‌ی فیزیکی این عنوان را سفارش داده‌اند که در نوع خود بسیار جالب توجه است.

اگر مشتاق خرید نسخه‌ی فیزیکی بازی هستید، نگران نباشید چون هنوز وقت دارید که پیش خرید کنید. شرکت لیمیتد ران گیمز تا سه هفته‌ی دیگر درخواست‌های مبتنی بر خرید نسخه‌ی فیزیکی بازی را می‌پذیرد و می‌توانید تا فرصت باقی است ثبت نام نمایید.

بازی Scott Pilgrim vs The World: The Game – Complete Edition هم اکنون برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی از طریق سرویس‌های یو‌پلی پلاس (+Uplay)، اپیک (Epic) و استدیا (Stadia) در دسترس مخاطبی قرار دارد.

نظر شما درباره‌ی این بازی چیست؟ به نظرتان بازی سرگرم کننده و لذت بخشی است؟ با ما به اشتراک بگذارید.

برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • هر چقدر بفروشه حقشه
    یکی از بهترین کارایی که یوبیسافت کرد این بود که ناشر این بازی شد
    بااینکه احتمالا فروش خوبی نخواهد میداشت⁦:-|⁩