گزارش: مایکروسافت حداقل دو عنوان معرفی نشده برای سال ۲۰۲۱ دارد

۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۵

بر اساس شواهد و اطلاعات جدید منتشر شده، به نظر می‌رسد شرکت مایکروسافت در سال جاری میلادی، چند عنوان انحصاری جدیدی را برای ایکس‌باکس معرفی خواهد کرد.

چندی پیش، یکی از توسعه‌دهندگان شاغل در استودیوی دایس (DICE) اعلام کرده بود که در سال ۲۰۲۱، از چند عنوان انحصاری جدید برای ایکس‌باکس رونمایی خواهد شد. در همین راستا، به تازگی جز کوردن (Jez Corden)، سردبیر وب‌سایت Windows Central و جزو اینسایدرهای مشهور ایکس‌باکس نیز محسوب می‌شود، به حداقل دو عنوان معرفی نشده در سال ۲۰۲۱ اشاره کرده است.

جز کوردن در این باره گفت:

علاوه بر لیست اعلام شده از بازی‌هایی که مایکروسافت منتشر کرده است، بازی‌های معرفی نشده‌ی دیگری نیز وجود دارند. من حداقل دو عنوان معرفی نشده‌ی بزرگ را می‌شناسم که در این لیست قرار ندارند و احتمالاً در سال ۲۰۲۱ معرفی می‌شوند.

جز کوردن در جریان جدیدترین قسمت از پادکست The Xbox Two، این صحبت را مطرح کرد. وی در ادامه توضیح داد که نمی‌خواهد سورپرایزهای تیم‌های توسعه‌دهنده را خراب کند و ابتدا سازندگان باید این عناوین را معرفی کنند.

پیش‌تر نیز آقای جف گراب (Jeff Grub) در اظهارنظری اعلام کرده بود که ممکن است در سال ۲۰۲۱ نسخه‌ی جدید بازی Forza Horizon منتشر شود. این مورد در ظاهر کمی بعید به نظر می‌رسد، اما مشخصاً مایکروسافت معرفی‌های جدیدی را برای سال جاری میلادی در نظر گرفته است.

29
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید