زره‌ها‌ی جدید بازی Nioh 2 به مناسبت عرضه‌ی Nioh 2: Remastered برای پلی‌استیشن ۵

۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۴
Nioh 2

شرکت کوئی تکمو (Koei Tecmo)، اعلام کرد که به مناسبت عرضه‌ی عنوان Nioh 2: Remastered برای پلی‌استیشن ۵، طرفداران می‌توانند طی ماه فوریه به زره‌های رایگان شده به این مناسبت، دسترسی پیدا کنند.

یک اتفاق هیجان انگیز برای اوایل ماه میلادی آینده در راه است. به مناسبت عرضه‌ی بازی Nioh Collection بر روی پلی استیشن ۵، کوئی تکمو اعلام کرده است که آن‌ها مجموعه‌هایی تازه و جدید از انواع زره‌ها را به صورت رایگان در دسترس طرفداران قرار می‌دهند. این مجموعه از زره‌ها برای دانلود و ذخیره کردن، بین تاریخ ۱۷ بهمن تا ۸ اسفند (۵ تا ۲۶ فوریه) در دسترس علاقمندان قرار خواهند گرفت. بنابراین هنوز وقت برای بدست آوردن این زره‌های بسیار زیبا و نفیس وجود دارد و جای نگرانی نیست.

این مجموعه‌ی هیجان انگیز شامل بازی Nioh 2 Remastered: The Complete Edition و همچنین شامل دو زره‌ی نادر در این عنوان، زره‌های ornate gold و Sohaya deserter garb، می‌شود. تنها شرط لازم برای بدست آوردن مجموعه‌ی بالا این است که بازی‌بازان باید اطمینان حاصل کنند که نسخه‌ای از بازی را بین تاریخ ذکر شده در بالا بر روی پلی‌استیشن ۵ خود نصب کرده باشند که شامل یک بهینه ساز جدید نیز می‌شود.

اخیراً توئیتی توسط صفحه‌ی رسمی توییتر (Twitter) پلی‌استیشن ارسال شده است که دو مجموعه‌ی جدید زره در این عنوان را به نمایش می‌گذارد. هر دو مورد بسیار جذاب به نظر می‌رسند. این می‌تواند بازی‌بازان را ترغیب کند تا عنوان Nioh 2: Remastered (یا حداقل Nioh Collection) را برای پلی‌استیشن ۵ خود انتخاب نمایند، اما لازم به ذکر است که تنها مدت محدودی زمان برای بدست آوردن این زره‌ها دارید.

از ۵ تا ۲۶ فوریه، عرضه‌ی Nioh 2 Remastered را با دو مجموعه‌ی جدید زره که برای مدت محدودی از طریق یک بهینه ساز در دسترس همه دارندگان Nioh 2 قرار می‌گیرد، جشن بگیرید.
[email protected]

در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده از این زره‌های جدید را مشاهده نمایید.

 

بازی Nioh 2 در ابتدا، در مارس ۲۰۲۰ به عنوان انحصاری پلی‌استیشن ۴ منتشر شد. این بازی اکشن-نقش آفرینی، هم به عنوان دنباله و هم پیش درآمدی بر عنوان اصلی Nioh، که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد، عمل می‌کند. توسعه دهندگان تیم استودیوی نینجا (Ninja) همچنین اعلام کرده‌اند که اخبار جدیدی از این سری به زودی منتشر خواهند کرد. این می‌تواند به این معنا باشد که به زودی شاهد معرفی یک نسخه‌ی جدید از بازی Nioh باشیم. البته لازم به ذکر است که توسعه دهندگان سری Nioh پیش‌تر اعلام کرده بودند که این سری به مرحله‌ی استراحت رسیده است (می‌توانید خبر مربوطه را از اینجا مشاهده نمایید).

نتیجه هرچه باشد، چه قرار باشد که نسخه‌ی جدیدی از این سری معرفی شود یا بسته‌ای الحاقی برای این عنوان منتشر گردد، طرفداران بدون شک از الان تا زمان اعلام رسمی این استودیو هیجان زده خواهند بود.

همچنین لازم به ذکر است که این مجموعه از زره‌های ویژه، تنها مختص نسخه‌ی پلی استیشن ۵ بازی است و برای سایر پلتفرم‌ها در دسترس نخواهد بود.

بازی Nioh 2 هم اکنون بر روی پلی‌استیشن ۴ در دسترس است و قرار است تا در تاریخ ۱۷ بهمن (۵ فوریه ۲۰۲۱) نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی این عنوان معرفی گردد. در صورت تمایل می‌توانید نقد و بررسی این عنوان را از اینجا و به قلم مصطفی زاهدی بخوانید.

4
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید