در سال جاری میلادی اطلاعات جدیدی از Bayonetta 3 منتشر خواهد شد

28 دی 1399 - 11:02

آقای هیدکی کامیا (Hideki Kamya)، کارگردان عنوان Bayonetta 3، ابراز امیدواری کرده است که در سال جاری میلادی اطلاعات جدیدی از این بازی منتشر خواهد شد.

بدون شک بسیاری از طرفداران عناوین Hack and Slash منتظر عرضه‌ی نسخه‌ی سوم از مجموعه بازی‌های محبوب Bayonetta هستند. آقای هیدکی کامیا از استودیوی پلاتینیوم‌گیمز (PlatinumGames)، اخیراً اعلام کرد که در اواخر سال جاری میلادی، اطلاعات بیشتری را در مورد روند توسعه‌ی Bayonetta 3 خواهیم شنید. وی در جریان استریم Arcade Archives به طور خلاصه به پروژه‌های خود پرداخت و اطلاعاتی را ارائه داد.

کامیا در پاسخ به این سوال که هم‌اکنون بر روی چه پروژه‌هایی کار می‌کند، گفت:

خب ما در حال حاضر بر روی چیزهایی جدیدی مانند Bayonetta 3 کار می‌کنیم. فعلاً نمی‌توانم چیز زیادی بگویم اما امیدوارم که در سال جاری اطلاعات جدیدی را به اشتراک بگذاریم. همچنین اطلاعاتی از چند پروژه‌ی معرفی نشده نیز ارائه خواهد شد. من مطمئن نیستم که اجازه دارم این حرف را بزنم،اما به هر حال آن را گفتم.

هیدکی کامیا در پایان ابراز امیدواری کرد تا در سال جاری، اطلاعات جدیدی از Bayonetta 3 و پروژه‌های دیگر پلاتینیوم‌گیمز در سال جاری میلادی منتشر کند. وی پیش‌تر در می ۲۰۲۰ و در جریان یک مصاحبه اعلام کرد که بازی Bayonetta 3 لغو نشده است و مراحل توسعه‌ی آن به خوبی پیش می‌رود.

در فوریه ۲۰۲۰ و به مناسبت ۱۰ سالگی عناوین Bayonetta و Vanquish، یک باندل ویژه از این دو عنوان برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شد. استودیوی پلاتینیوم‌گیمز پیش‌تر در سایت رسمی خود اعلام کرد که مشغول کار بر روی توسعه‌ی موتور داخلی خود هستند. عنوان این موتور را فعلا به صورت آزمایشی Platinum Engine نام‌گذاری کرده‌اند.

استودیوی پلاتینیوم‌گیمز در سال ۲۰۲۰ از معرفی ۴ عنوان خبر داد که تاکنون از ۳ مورد رونمایی شده است. بازی‌های The Wonderful 101 Remaster، Project G.G و یک عنوان جدید به کارگردانی هیدکی کامیا که در خط داستانی Viewtiful Joe و The Wonderful 101، از جمله‌ی این عناوین هستند. عنوان چهارم این استودیو هنوز به صورت رسمی معرفی نشده است، اما هیدکی کامیا و آتسوشی اینابا (Atsushi Inaba) اشاره‌ کرده‌اند که این بازی در آینده‌ای نزدیک معرفی خواهد شد. همچنین بازی Babylon’s Fall نیز همچنان مراحل توسعه‌ی خود را طی می‌کند.

meysamb@alistar
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید