یک اینسایدر پیش‌بینی‌هایی در مورد Resident Evil Showcase ارائه داد

۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۶

یک اینسایدر با تجربه در مورد محصولات شرکت کپکام (Capcom)، پیش‌بینی‌های خود در مورد آینده‌ی بازی Resident Evil Village و سری Resident Evil ارائه می‌دهد.

شرکت کپکام اعلام کرده که میزبان رویداد ویژه‌ی Resident Evil در تاریخ ۲ بهمن ماه سال ۱۳۹۹ (۲۱ ژانویه سال ۲۰۲۱) خواهد بود. اولویت این رویداد صحبت در مورد بازی Resident Evil Village خواهد بود.  انتظار می‌رود کپکام در مورد سری Resident Evil به معنای گسترده‌تری نیز صحبت کند. باید منتظر بمانیم تا ببینیم چه مسائلی در مورد آینده‌ی این سری مطرح خواهد شد، اما طرفداران ممکن است به خاطر توییت جدید اینسایدر مشهور شرکت کپکام یعنی Dusk Golem (داسک گالم)، دید روشن‌تری را کسب کنند.

داسک گالم، مدتی پیش اعلام کرده بود که اطلاعاتی در مورد داستان و جزئیات بازی در اینترنت درز پیدا کرده که حاوی محتویات اسپویل است. با توجه به این موضوع، طرفداران نباید توییت‌های اخیر در مورد بازی Resident Evil Village را مطالعه کنند یا نشر بدهند. اون در جدیدترین توییت خودش به برنامه‌هایی از سمت شرکت کپکام اشاره دارد و اعلام داشته که این‌ها فقط پیش بینی‌هایی از طرف شخصی است که اطلاعات بیشتری نسبت به یک هوادار عادی دارد و ممکن است برخی از آن‌ها درست از آب در نیاید. با این وجود این پیش‌بینی‌ها به‌نظر چندان غیر منطقی نمی‌آیند و باید ببینم که در هفته‌‌‌ی آینده، کدام یک از آن‌ها به حقیقت خواهند پیوست.

منتظر رویداد Resident Evil Showcase در تاریخ ۲ بهمن ماه سال ۱۳۹۹ (۲۱ ژانویه سال ۲۰۲۱) باشید.

او  پیش‌بینی‌های خودش را در مورد سری Resident Evil را به چند دسته تقسیم می‌کند و احتمالاً قسمت “HAPPENING” برای طرفداران جالب‌ترین است. او معتقد است که رویداد پیش رو شامل یک تریلر و گیم‌‎پلی از بازی Resident Evil 8 به همراه اعلام تاریخ انتشار و قابلیت پیش خرید خواهد بود. او همچنین معتقد است که کپکام در جریان این رویداد در مورد بیست و پنجمین سالگرد سری Resident Evil صحبت خواهد کرد که می‌تواند شامل اخباری باشد که به عنوان Resident Evil Village مرتبط نباشند. اتفاقاتی که او در بخش Happening قرار داده به شرح زیر است:

دسته‌ی Happening

 • انتشار تریلری از عنوان Resident Evil Village
 • نمایش گیم‌پلی بازی Resident Evil Village
 • تاریخ انتشار بازی Resident Evil Village
 • آغاز پیش فروش Resident Evil Village
 • معرفی عنوانی مولتی‌پلیر به مناسبت بیست و پنجمین سال این سری، به نام Dominion
 • صحبت‌هایی در مورد بیست و پنجمین سالگرد

او همچنین احتمالات دیگری را نیز مطرح کرد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

دسته‌ی Maybe:

 • انتشار نسخه‌ی آزمایشی بازی Resident Evil Village به‌صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن
 •  صحبت در مورد سریال Infinite Darkness که برای پخش از نت‌فلیکس آماده می‌شود.
 • احتمال انتشار به‌روزرسانی برای نسخه‌های نسل نهمی بازی Resident Evil 7

دسته‌ی ِDreaming:

 • یکی از نسخه‌های کلاسیک سری برای انتشار دوباره معرفی شود.

دسته‌ی Too Soon Probably:

 • معرفی عنوان Outrage

دسته‌ی No Chance:

 • صحبت در مورد نسخه‌ی بازسازی بازی Resident Evil 4

همان‌طور که در بالا مشاهده کردید احتمالا باید شاهد معرفی عنوانی مولتی‌پلیر و آنلاین از سری Resident Evil باشیم. این عنوان با اسم رمز Dominion شناخته می‌شود. خبر ساخت این عنوان، هنگام خبر تست برنامه‌ی Resident Evil Embour به بیرون درز پیدا کرد. از آنجایی که کپکام از قبل در حال آزمایش بازی است، اعلامیه‌ی این شرکت در زمان برگزاری رویداد اخیر دور از احتمال نخواهد بود. داسک گالم معتقد است در رویداد Resident Evil، به روز‌رسانی جدیدی برای ارتقای کیفیت نسخه‌ی Resident Evil 7 کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس، در کار خواهد بود. از آنجا که داستان Resident Evil 7 مستقیماً به وقایع Resident Evil Village منتهی می‌شود، این ارتقا بسیار منطقی به‌نظر می‌رسد. این برای طرفدارانی که نسخه‌ی اصلی RE7 را از دست داده‌اند، فرصتی را ایجاد می‌کند تا بازی را با پیشرفت‌های نسل بعدی تجربه کنند و خود را برای تجربه‌ی Resident Evil Village در اواخر امسال آماده کنند.

داسک‌گالم همچنین احتمالاتی را ارائه داد که احتمال آن‌ها در این مراسم کمتر است که شامل یک نسخه‌ی آزمایشی اختصاصی Resident Evil Village برای پلی‌استیشن ۵ است که قبلاً شایعه شده بود. همچنین معرفی اطلاعات جدیدی درباره‌ی پروژه‌ی Resident Evil: Infinite Darkness Netflix، بعید به نظر می‌رسد.

 

17
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید