رایگان شدن عنوان Star Wars Battlefront II باعث ایجاد مشکلاتی در سرورهای بازی شده است

27 دی 1399 - 20:13

بر اساس جدیدترین گزارشات منتشر شده از سوی بازی‌بازان، سرورهای بخش چندنفره‌ی بازی Star Wars Battlefront II مدتی است که از مشکلات فراوانی رنج می‌برد.

چند روز قبل بود که کمپانی اپیک گیمز (Epic Games) از بازی Star Wars Battlefront II: Celebration Edition به عنوان جدیدترین اثر رایگان خود بر روی فروشگاه اپیک گیمز رونمایی کرد که باعث خوش‌حالی بسیاری از بازی‌بازان مخصوصاً طرفداران فرنچایز Star Wars شد.

با این وجود طولی نکشید که بسیاری از دریافت کنندگان این اثر از طریق فروشگاه اپیک گیمز اعلام کردند که امکان ورود به بخش چندنفره‌ی بازی Star Wars Battlefront II را دارند و هنگام تلاش با خطاهای گوناگونی روبه‌رو می‌شوند. حال به تازگی کمپانی الکترونیک آرتس (Electronic Arts) به این موضوع واکنش نشان داده و علت بروز این مشکل را افزایش سرسام‌آور تعداد بازی‌بازان هم‌زمان بازی Star Wars Battlefront II اعلام کرده است. شما در ادامه می‌توانید پیامی را که حساب رسمی توییتر EA Help در رابطه با این موضوع منتشر کرده است را مشاهده کنید.

Star Wars Battlefront II

درود بر بازی‌بازان Star Wars Battlefront II، یک خبر سریع! ما همچنان در حال تلاش برای افزایش ظرفیت سرورها هستیم تا بتوانیم در آن واحد میزبان بازی‌بازان بیشتری باشیم و همچنین از شما بابت شکیبایی‌تان تشکر می‌کنم. پس از به‌روزرسانی‌های بیشتر شما را در جریان قرار خواهیم داد.

بازی Star Wars Battlefront II هم‌اکنون برای خرید و تجربه کردن از طریق پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتم و نهمی (از طریق قابلیت پشتیبانی از بازی‌های نسل قبلی) شرکت سونی و مایکروسافت در دسترس بازی‌بازان است.

meysambred devil champ
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید