سازند‌ی Apex Legends به محتوای فصل هشتم بازی اشاره دارد

27 دی 1399 - 19:38

در فصل هفتم بازی Apex Legends، شاهد اتفاقات بزرگ و البته مهمی در این بازی پرطرفدار بودیم. در کنار اضافه شدن یک Legend و نقشه‌ی جدید، بازی بتل رویال استودیوی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) بر روی استیم نیز عرضه شد تا کاربران بیشتری بتوانند از تجربه‌ی این عنوان لذت ببرند. حال، با نزدیک شدن به پایان فصل هفت، تیم سازنده اشاره به محتوای فصل هشتم را آغاز کرده است.

در هفته‌های گذشته، شاهد انتشار شایعه‌ها و اطلاعات مختلفی از بازی Apex Legends بودیم. اگرچه استودیوی ریسپاون هنوز به صورت رسمی هیچ یک از این اطلاعات را تایید نکرده است، ولی به نظر می‌رسد انتظار هواداران برای معرفی محتوای فصل بعدی بازی، طولانی نخواهد بود. استودیوی ریسپاون اخیرا به محتوای جدید در نظر گرفته شده برای بازی Apex Legends و فصل هشتم این عنوان، اشاره کرده است. هفته‌ی گذشته، شاهد بازگشت نسخه‌ی کلاسیک Grand Canyon و Mirage Voyage Ship بودیم. علاوه بر این، بر روی تابلوهای موجود در نقشه، پیامی نقش بسته است که به اضافه شدن Salvo به Syndicate اشاره دارد.

در کنار این موارد، استودیوی ریسپاون به سراغ حساب توییتر خود آمده و تصویری از دست دادن یکی از اعضای Syndicate با عضو گروه Salvo را به اشتراک گذاشته است. بر روی این تصویر، جمله‌ی «Salvo و Syndicate در نهایت با هم متحد شدند»، نقش بسته است.

Apex Legends

در داستان بازی Apex Legends، از Salvo به عنوان یک سیاره یاد شده است که پیش از این از گروه Syndicate مستقل بود. با این حال، با توجه به برخی اطلاعات منتشر شده مانند نامه‌ی قرار گرفته در بازی، به نظر می‌رسد اعضای حاکم بر این سیاره در حال تغییر هستند و اعضای جدید با صلح بین Salvo و Syndicate موافقت کرده‌اند.

اگرچه احتمال معرفی یک نقشه‌ی جدید در سیاره‌ی Salvo در فصل هشتم بسیار پایین است، ولی بسیاری از هواداران موفق شدند ارتباطی بین شخصیت جدید بازی و فصل هشتم را کشف کنند. اخیرا شایعاتی از یک شخصیت جدید به نام Fuse منتشر شده بود که به نظر می‌رسد ارتباط مستقیمی با سیاره‌ی Salvo دارد.

بازی Apex Legends در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی، کنسول‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد.

meysambDk-_-Man
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید