گزارش: ثبت اختراع جدید تیک-تو اینتراکتیو احتمالا به نسخه‌ی نسل نهمی GTA Online اشاره دارد

27 دی 1399 - 11:10
محتویات جدید GTA Online

به تازگی جزئیات جدیدی از یک ثبت اختراع شرکت تیک-تو اینتراکتیو (Take-Two Interactive)، شرکت مادر راکستار گیمز (Rockstar Games)، منتشر شده است که احتمالا به اطلاعات جدیدی از نسخه‌ی اصلی ششم Grand Theft Auto و یا نسخه‌ی نسل بعدی بخش آنلاین آن یعنی GTA Online اشاره دارد.
به طور معمول، اطلاعات و جزئیاتی که در مورد ثبت اختراع‌ها و طرح‌های اولیه منتشر می‌شوند، حاوی تصاویر فنی و اصطلاحات تخصصی هستند و با مطالعه‌ی آن‌ها نمی‌توان به صورت مستقیم در مورد یک بازی نتیجه‌گیری کرد؛ چرا که اشاره‌ی مستقیم به یک محصول در متن این اطلاعات دیده نمی‌شود. با این حال برخی از بازی‌بازان با مطالعه‌ی اطلاعات منتشر شده در مورد ثبت اختراع جدید شرکت تیک-تو اینتراکتیو، گمان می‌کنند که این جزئیات مربوط به شرکت راکستار گیمز و پروژه‌ی آینده‌ی آن باشد. در گذشته ثبت اختراع‌های جالب و زیادی در مورد هوش مصنوعی، NPC و فیزیک سیالات توسط شرکت تیک-تو اینتراکتیو به ثبت رسیده بود که نشان می‌دهد تغییراتی انقلابی و منحصر به فرد برای محصولات این شرکت در راه هستند. حال به تازگی اطلاعاتی از یک ثبت اختراع دیگر منتشر شده که نشان می‌دهند شرکت راکستار گیمز برای آزمایش این اختراع جدید خود از سرورهای همتای غیرمحلی استفاده کرده و قصد دارد نتیجه‌ی نهایی را به سرورهای اختصاصی خود انتقال دهد.

اختراع جدید شرکت تیک‌-تو اینتراکتیو در واقع مربوط به ساخت لابی‌هایی است که علاوه بر دارا بودن امکانات زیاد به مانند استخر و سیستم پخش موسیقی،می‌توانند تعداد زیادی بازی‌باز آنلاین را در خود جای دهند. همچنین در صورت استفاده‌ی نهایی از این ثبت اختراع، قرار است اختلال ارتباطات و قطعی آن در لابی‌هایی با جمعیت بسیار زیاد نیز تا حد قابل توجهی کاهش یابد. متأسفانه به علت اصطلاحات فنی به کار رفته و جزئیات پیچیده، از متن توضیحات این ثبت اختراع جدید اطلاعات دیگری استخراج نشده است. با این که توضیحان این ثبت اختراع به احتمال بسیار زیاد مربوط به شرکت راکستار گیمز و بازی‌های آینده‌ی آن خواهد بود اما هنوز به صورت رسمی اطلاعی در این باره منتشر نشده است و نمی‌توان آن را با قطعیت پذیرفت.

 

برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Kena گفت:

  دیگه حالم داره بهم میخوره هرجا اسم gta v و تیک تو میاد
  جای اینکه برای ورود و تنوع به نسل جدید یک بازی جدید بدن بازی سه نسل پیش رو دارن واسه نسل نهم میدن
  حداقل ریمستر gta iv و دی ال سی هاش رو با حداقل گرافیک میدادن یا gta vice city و san Andreas رو ریمیک میکردن

 • bravo6 گفت:

  ای خدا لعنتشون کنه که بجا gta 6 گیر دادن به ۵
  نمیدونم کدوم نفهمی هم داره هنوز gta 5 v رو بارها و بارها میخره

 • mo70 گفت:

  احتمالا به دوشیدن جدید اشاره میکند

 • Mateus_bk گفت:

  اسپم :
  لست۲ رسید به ۲۴۰ گوتی !!!!! فقط ۱۸ تا مونده 😎 😎

  • Mateus_bk گفت:

   ۳ بازی برتر تاریخ به ترتیب :
   ۱_ویچر۳ با ۲۵۸
   ۲_لست۱ با ۲۵۱
   ۳_لست۲ با ۲۴۰ (فعلا ) :chic:

   • bravo6 گفت:

    بخش دوم اسمت بعد از _ جواب منه به این دوتا پیامت

    • Mateus_bk گفت:

     اشکال نداره 😀 نسل بعد 😀 رویداد بعد 😀 طوفان بعد 😀 خدابزرگه 😉

    • Amin گفت:

     :)))))))))))

  • Johan Liebert گفت:

   ربطش به این پست؟؟

   • Johan Liebert گفت:

    جالبه دوستان کامنتای بی ربط به پست دوست دارن اونم از جنس ناتی داگ