گیرباکس همچنان در حال کار بر روی نسخه‌ی جدید بازی Brothers in Arms است

27 دی 1399 - 00:17

به تازگی مدیرعامل گیرباکس سافت‌ور (Gearbox Software) اعلام کرده است که توسعه‌دهندگان این شرکت در حال کار بر روی پروژه‌هایی هستند. به نظر می‌رسد یکی از پروژه‌ها، نسخه‌ی جدید Brothers in Arms باشد.

سری بازی‌های Brothers in Arms عناوینی در سبک تیراندازی اول شخص تاکتیکی هستند که وقایع آن‌ها در دوران جنگ جهانی دوم دنبال می‌شوند. این سری بیشتر بر روی بخش داستانی تمرکز داشته‌ است و آخرین نسخه‌ی آن تحت عنوان Hell’s Highway در سال ۲۰۰۸ میلادی منتشر شد.

گیرباکس پیش‌تر از علاقه‌ی خود به ساخت نسخه‌ی جدید این مجموعه گفته بود. در سال ۲۰۱۵ آقای رندی پیچفورد (Randy Pichford)، مدیرعامل گیرباکس، تایید کرد که یک عنوان جدید از مجموعه‌ی Brothers in Arms در دست توسعه قرار دارد. البته این بازی هیچ‌گاه به صورت رسمی معرفی نشد و تاکنون هیچ‌گونه اطلاعاتی از این پروژه ارائه نشده است.

به تازگی برخی از طرفداران در توییتر، از رندی پیچفورد در خصوص ساخت نسخه‌ی جدید Brothers in Arms سوال کردند. وی در پاسخ به یکی از کاربران گفت که تیم گیرباکس در حال کار بر روی موارد هیچان‌انگیزی هستند و در مورد آن‌ها بسیار هیجان‌زده است. اما در عین حال اعلام کرد که فعلاً نمی‌تواند اطلاعاتی را در این خصوص به اشتراک بگذارد.

در سال گذشته‌ی میلادی، اطلاعاتی در وب‌سایت ۴Chan در خصوص نسخه‌ی جدید Brothers in Arms منتشر شده بود. طبق این اطلاعات فاش شده، بازی مذکور با استفاده از موتور Unreal Engine 4 ساخته شده و دنباله‌ی مستقیم عنوان Hell’s Highway محسوب می‌شود. البته هیچ کدام از این اطلاعات هنوز به صورت رسمی تایید نشده‌اند و فعلاً در قالب شایعه قرار می‌گیرند. همچنین سال گذشته اعلام شد که یک سریال تلویزیونی با الهام‌گیری از این مجموعه ساخته می‌شود.

Y.Rmeysambکسری نراقی
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید