لانچر Battle.net تغییرات اساسی و گسترده‌ای دریافت می‌کند

Battle.net

شرکت بلیزدار اینترتینمنت (Blizzard Entertainment) یک به روزرسانی جدید و بسیار بزرگ برای لانچر Battle.net منتشر کرده است. این لانچر برای مدیریت بازی‌های مختلفی که توسط اکیتویژن-بلیزارد (Activision-Blizzard) توسعه و انتشار یافته‌اند، استفاده می‌شود.

نسخه‌ی Battle.net 2.0 طراحی کلی و استفاده‌ی کاربردی‌تری نسبت به ورژن‌های قبلی این لانچر دارد و همچنین تجربه‌ای روان‌تر و سریع‌تر در بازی‌ها ارائه می‌دهد که به شدت برای بازی‌بازان کاربردی و مفید خواهد بود. در حال حاضر این به روزرسانی جدید که شامل تغییرات نسخه‌ی جدید این لانچر می‌شود، برای بازی‌بازان آمریکای شمالی در دسترس قرار گرفته است و انتظار می‌رود که به زودی برای سایر مناطق نیز در دسترس بازی‌بازان قرار بگیرد.

یکی از بزرگترین تغییرات در لانچر جدید Battle.net 2.0، این است که بازی‌ها اکنون به جای نمایش در سمت چپ این لانچر، در قسمت‌های بالایی قرار گرفته‌اند. همچنین می‌توانید از صفحه کلید برای تقریبا هر عملی در این لانچر استفاده نمایید و به صورت کلی این به روزرسانی استفاده از کیبرد را تا حدود زیادی آسان‌تر کرده است. لیست دوستان نیز به طور دائمی در سمت راست پیوست شده است که به این معنا است که نیازی نیست هر بار بر روی یک آیکون کلیک نمایید تا آن را به صورت جداگانه مشاهده نمایید.

کسانی که در آمریکای شمالی، هنوز این به روزرسانی را به صورت خودکار دریافت نکرده‌اند، می‌توانند نسخه‌ی بتا را به سادگی همین حالا امتحان کنند. وارد بخش تنظیمات لانچر شوید، Beta را انتخاب کرده و گزینه Switch to Beta را انتخاب نمایید. پس از اتمام فرآیند دانلود شدن، به سادگی لانچر را دوباره از نو راه‌اندازی کنید و وارد سیستم شوید. طبق گفته‌ی بلیزارد به زودی اطلاعات بیشتری از این به روزرسانی و تاریخ عرضه‌ی آن برا نقاط مختلف جهان منتشر خواهد شد که شما می‌توانید از طریق گیمفا مطلع شوید.

نظر شما درباره‌ی این لانچر چیست؟ با ما به اشتراک بگذارید.

برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید