تاریخ انتشار نسخه‌های ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس Samurai Shodown اعلام شد

26 دی 1399 - 18:56

شرکت SNK تاریخ انتشار نسخه‌های ایکس‌باکس سری ایکس و سری بازی Samurai Shodown را اعلام کرد. این بازی در تاریخ ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ (۱۶ مارس ۲۰۲۱) بر روی کنسول‌های مذکور عرضه خواهد شد.

کاربرانی که نسخه‌ی ایکس‌باکس وان بازی Samurai Shodown را خریداری کرده‌اند، می‌توانند از طریق قابلیت Smart Delivery به تجربه‌ی این عنوان بر روی کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس بپردازند. همچنین همه‌ی محتویات قابل دانلود و فایل‌های ذخیره قابل انتقال هستند.

بزرگ‌ترین نکته‌ی نسخه‌های ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس بازی Samurai Shodown در بهبود نرخ فریم است. این بازی در کنسول‌های مذکور بر روی نرخ ۱۲۰ فریم بر ثانیه اجرا می‌شود. افرادی که نسخه‌ی فیزیکی این اثر را خریداری نمایند، Season Pass 1 را در کنار بازی اصلی دریافت خواهند کرد.

در ادامه می‌توانید تریلر نسخه‌های ایکس‌باکس سری بازی Samurai Shodown را مشاهده کنید.

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

همچنین Season Pass 3 این بازی در همزمان با عرضه‌ی نسخه‌های ایکس‌باکس سری ایکس و سری منتشر می‌شود که در آن Chum Chum به عنوان شخصیت جدید اضافه خواهد شد. همچنین یک به‌روزرسانی جدید برای این بازی در راه است. بازی Samurai Shodown در حال حاضر بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استیدیا در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی بازی را از طریق این نشانی مطالعه بفرمایید.

meysamb@alistar
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید