آواتار رایگان Resident Evil Village برای پلی‌استیشن را از دست ندهید

۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۳

به تازگی کپ‌کام (Capcom) با همکاری پلی‌استیشن یک آواتار رایگان Resident Evil Village را در اختیار دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ قرار داد.

با نزدیک شدن به رویداد Resident Evil Showcase اخبار جدید پیرامون سری Resident Evil یکی پس از دیگری در حال انتشار می‌باشند، به تازگی نیز اعلام شد عنوان جدیدی برای سالگرد بیست و پنج سالگی سری Resident Evil در حال توسعه می‌باشد. حال در ادامه انتشار اخبار Resident Evil، کپ‌کام با ارائه آواتار رایگان Resident Evil Village برای دارندگان پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ طرفدران خود را حسابی غافلگیر کرد. متاسفانه این آواتار را تنها کاربران ایالات متحده PSN می‌توانند دریافت کنند و کاربران سایر مناطق برای دریافت این آواتار چاره‌ای جز ساخت اکانت ایالات متحده ندارند.

با استفاده از کد «LEJH-M8N9-E5XF» می‌توانید این آواتار را دریافت کنید با این‌حال هنوز مشخص نیست که تا چه مدت زمانی امکان دریافت این آواتار وجود دارد پس بهتر است هرچه زودتر برای دریافت آن اقدام نمایید.

عنوان Resident Evil: Village در اواخر سال جاری برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

10
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید