لوت‌های مناطق Moon و Dreaming City به بازی Destiny 2 اضافه می‌شوند

Destiny 2

استودیوی بانجی (Bungie)، توسعه دهنده‌ی بازی Destiny 2، برای فصل ۱۳ این بازی، که به زودی شروع می‌شود، لوت‌های مناطق Moon و Dreaming City را اضافه می‌کند.

با نزدیک شدن به شروع فصل جدید (فصل ۱۳) بازی Destiny 2، استودیوی بانجی  قرار است تا زمان شروع فصل، تغییرات مختلفی در بازی اعمال نماید. یکی از این تغییرات مهم این فصل شامل تغییر ساختار جوایز در بازی Destiny 2 برای فصل بعدی است. همچنین طبق اعلامیه‌ی رسمی بانجی، چندین تغییر دیگر نیز در راه است.

به عنوان بخشی از فصل ۱۳، استودیوی بانجی قرار است تا لوت‌های مناطق Moon و Dreaming City در بازی Destiny 2 را به مجموعه‌ی لوت‌ها در این بازی اضافه نماید. طبق اعلامیه‌ی رسمی استودیو، بانجی این تغییرات را بر اساس نظرات و انتقادات بازی‌بازانی که گسترش دهنده‌ی Beyond Light را تجربه کرده بودند، اعمال کرده است.  بسیاری نسبت به این که برخی جوائز و لوت‌ها که در مکان‌های Moon و Dreaming City یافت می‌شد، در این عنوان وجود نداشت اعتراض کردند و به همین دلیل بانجی قصد دارد تا این جوایز و غنائم را به بازی اضافه نماید.

جاستین دازت (Justin Dazet)، سرپرست بخش طراحی لوت‌های بازی Destiny 2، جزئیات بیشتری را در این مورد ارائه می‌دهد. وی بیان کرد که لوت‌هایی که در مناطق Moon و Dreaming City‌ پیدا می‌شد، برای افزایش رضایت بازی‌بازان به این عنوان افزوده خواهد شد. همچنین برای دستیابی به آن‌ها نیز مراحلی خاص طراحی خواهد شد که در ازای انجام آن‌ها بازی‌باز می‌تواند به این جوائز دسترسی یابد.

دازت همچنین برخی از سلاح‌ها و تجهیزاتی را که بازی‌بازان در فصل جدید مشاهده خواهند کرد، عنوان نمود. اولین مورد Dreaming City Reverie Dawn و Dreambone Armour از منطقه‌ی The Moon است که دوباره به این عنوان افزوده می‌شود. همچنین این سلاح‌ها تا حدودی تقویت شده‌اند و اثرگذاری بیشتری دارند. مورد بعدی مجموعه‌ای از ۴ اسلحه‌ از منطقه‌ی Dreaming City است که با Perkها و ارتقاهای جدیدی همراه خواهند بود. این چهار سلاح عبارتند از: Waking Vigil، Sleepless، Vouchsafe و Retold Tale.

مجموعه‌ی آخر متشکل از ۴ سلاح تقویت شده است که در منطقه‌ی The Moon در بازی Destiny 2 یافت می‌شد، می‌باشد. این سلاح‌ها، Heretic, Blasphemer, Apostate و Premonition نام دارند. این مجموعه از سلاح‌ها نیز همانند مجموعه‌ی قبلی، شامل Perkها و ارتقاهای جدید می‌شوند.

با این همه بانجی معتقد است که با انتشار این به روزرسانی و اضافه کردن تجهیزات جدید، می‌تواند تا بازی Destiny 2 را در اوج نگه داشته و طرفداران را راضی کند.

این بازی هم اکنون بر روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، رایانه‌های شخصی و سرویس استدیا (Stadia) در دسترس قرار دارد. همچنین در صورت تمایل می‌توانید نقد و بررسی این عنوان را از اینجا و به قلم میثم عبداللهی پور بخوانید.

نظر شما در این باره چیست؟ با ما به اشتراک بگذارید.

meysamb
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید