بازی Star Wars: Squadrons برای مشترکین Xbox Live Gold رایگان شد

26 دی 1399 - 14:15

مشترکین Xbox Live Gold و Xbox Game Pass Ultimate این هفته به سه بازی به صورت رایگان دسترسی خواهند داشت. یکی از این سه بازی Star Wars: Squadrons، جدیدترین بازی از جهان Star Wars است.

این ماه شاهد رایگان شدن ۴ بازی برای مشترکین Xbox Live Gold بودیم. این ۴ بازی Little Nightmares، Dead Rising، The King of Fighters XIII و Breakdown بودند. اما به نظر می‌رسد که مایکروسافت هنوز هم به دنبال عرضه‌ی بازی‌های رایگان برای مشترکین این سرویس است. به این ترتیب از امروز تا یکشنبه می‌توانید ۳ بازی جدید را به صورت رایگان امتحان کنید. این سه بازی Dragon Ball FighterZ، Yooka-Laylee و البته Star Wars: Squadrons هستند.

Star Wars: Squadrons که توسط استودیوی Motive الکترونیک آرتس (Electronic Arts) توسعه یافته است، تجربه‌ی واقع‌گرایانه و درگیرکننده‌ای از نبردهای فضایی در Star Wars را ارائه می‌دهد. این بازی گروه مخاطبان خاصی دارد، اما به هر حال توانسته تحسین شدید این گروه را برانگیزد. در این بازی می‌توانید تعدادی از سفینه‌های نمادین سری Star Wars مانند X-Wing، TIE Fighter یا A-Wing را کنترل کنید. علاوه بر بخش چندنفره شاید یک بخش داستانی هم هستیم. در این بخش داستانی شما کنترل دو خلبان، یکی عضو گروه Rebel و دیگری عضو Empire، را به دست می‌گیرید.

از سوی دیگر Dragon Ball FighterZ هم یک بازی مبارز‌ه‌ای است که برای طرفداران انیمه بسیار جذاب خواهد بود. انیمه‌ی Dragon Ball Z یکی از بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین سری‌ها در جهان بوده و FighterZ اقتباس با کیفیتی از این انیمه است. بازی سبک گرافیک سل‌-شیدی زیبایی دارد و مبارزات بازی هم جز نقاط مثبت آن است. Dragon Ball FighterZ اصالتا در سال ۲۰۱۸ منتشر شد، اما هنوز هم بازی‌بازان زیادی در سرتاسر جهان آن را بازی می‌کنند.

بازی سوم هم Yooka-Laylee است که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد. Yooka-Laylee یک پروژه‌ی کیک‌استارتر بود و برای هواداران پلتفرمهای کلاسیکی مانند Banjo-Kazooie ساخته شده بود. متاسفانه بازی در زمان عرضه نتوانست آن طور که باید و شاید ظاهر شود و نظرات مثبت زیاید را جلب نکرد. منتقدان سیستم کنترل و دوربین ضعیف و هم‌چنین طراحی مراحل خسته‌کننده را جز نقاط منفی آن دانستند.

سرویس Xbox Live Gold در حال حاضر با قیمت ماهی ۱۰ دلار در دسترس است. اما می‌توانید با خرید اشتراک Xbox Game Pass Ultimate با ماهی ۱۵ دلار، به هر دو سرویس Xbox Game Pass و Live Gold دسترسی داشته باشید.

برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • دم عمو فیل گرم :yes: :yes:

 • مبارک مایکروفن ها

 • Holiday 2020 گفت:

  تا بیای دانلود کنی یه هفته تموم میشه

  • 😐 😐 😐 😐

 • Holy link گفت:

  مفتم این گیم گرونه
  ‌‌.
  Ea چرا دوباره گند زد به استار وارز
  .
  حال نمی کنم با این